Vores kontorer

Danmark

Vi lægger vægt på at være tæt på vores kunder. Vi dækker landet med 15 kontorer i Danmark og 2 kontorer i Grønland.

Sjælland og øer

København

Vis kort  |  Vis detaljer

Weidekampsgade 6

2300 København S 

Danmark

Telefon: +45 36 10 20 30

Fax: +45 36 10 20 40

email: koebenhavn@deloitte.dk

Nykøbing

Vis kort  |  Vis detaljer

Herningvej 34

4800 Nykøbing 

Danmark

Telefon: +45 54 84 88 00

Fax: +45 54 84 88 11

email: nykoebing@deloitte.dk

Slagelse

Vis kort  |  Vis detaljer

Ndr. Ringgade 70 A

4200 Slagelse 

Danmark

Telefon: +45 58 55 82 00

Fax: +45 58 55 82 01

email: slagelse@deloitte.dk

Jylland

Aalborg

Vis kort  |  Vis detaljer

Gøteborgvej 18

9200 Aalborg SV 

Danmark

Telefon: +45 98 79 60 00

Fax: +45 98 79 60 01

email: aalborg@deloitte.dk

Aarhus

Vis kort  |  Vis detaljer

City Tower

Værkmestergade 2, 18.-21. etage

8000 Aarhus 

Danmark

Telefon: +45 89 41 41 41

Fax: +45 89 41 42 43

email: aarhus@deloitte.dk

Aars

Vis kort  |  Vis detaljer

Løgstørvej 14

Postboks 46

9600 Aars 

Danmark

Telefon: +45 96 98 23 00

Fax: +45 96 98 23 23

email: aars@deloitte.dk

Esbjerg

Vis kort  |  Vis detaljer

Frodesgade 125

6700 Esbjerg 

Danmark

Telefon: +45 79 12 84 44

Fax: +45 79 12 84 55

email: esbjerg@deloitte.dk

Fredericia

Vis kort  |  Vis detaljer

Vesterballevej 25A

Postboks 454

7000 Fredericia 

Danmark

Telefon: +45 75 92 72 22

Fax: +45 75 93 39 88

email: fredericia@deloitte.dk

Kolding

Vis kort  |  Vis detaljer

Egtved Allé 4

Postboks 29

6000 Kolding 

Danmark

Telefon: +45 75 53 00 00

Fax: +45 75 53 00 38

email: kolding@deloitte.dk

Løgstør

Vis kort  |  Vis detaljer

Bredgade 5

Postboks 49

9670 Løgstør 

Danmark

Telefon: +45 98 67 32 33

Fax: +45 98 67 14 10

email: loegstoer@deloitte.dk

Silkeborg

Vis kort  |  Vis detaljer

Papirfabrikken 26

8600 Silkeborg 

Danmark

Telefon: +45 89 20 70 00

Fax: +45 89 20 70 05

email: silkeborg@deloitte.dk

Sønderborg

Vis kort  |  Vis detaljer

Kongevej 28

6400 Sønderborg 

Danmark

Telefon: +45 74 42 99 11

Fax: +45 74 42 99 95

email: soenderborg@deloitte.dk

Viborg

Vis kort  |  Vis detaljer

Vestervangsvej 6

Postboks 229

8800 Viborg 

Danmark

Telefon: +45 89 25 25 25

Fax: +45 89 25 25 50

email: viborg@deloitte.dk

Fyn

Odense

Vis kort  |  Vis detaljer

Tværkajen 5

Postboks 10

5100 Odense 

Danmark

Telefon: +45 63 14 66 00

Fax: +45 62 14 66 12

email: odense@deloitte.dk

Svendborg

Vis kort  |  Vis detaljer

Klosterplads 9

5700 Svendborg 

Danmark

Telefon: +45 63 14 69 00

Fax: +45 62 21 28 01

email: svendborg@deloitte.dk

Grønland

Ilulissat

Vis kort  |  Vis detaljer

Kaaleeraq Poulsenip Aqq. 4

Postboks 1002

3952 Ilulissat 

Grønland

Telefon: +299 94 46 11

Fax: +299 94 40 11

email: ilulissat@deloitte.dk

Nuuk

Vis kort  |  Vis detaljer

Imaneq 33, 6.-7. etage

Postboks 20

3900 Nuuk 

Grønland

Telefon: +299 32 15 11

Fax: +299 32 27 11

email: nuuk@deloitte.dk