prg-team

About us

Private Governance team

Neem contact op met onze regionale experten

Ons team is verspreid over 12 kantoren in België. Neem contact op met een expert in jouw regio.

Center-South (Brussels, Charleroi, Liège)

Pascal Demilecamps
Partner
pdemilecamps@deloitte.com
+ 32 2 556 43 43

North-East (Antwerpen, Hasselt, Leuven)

Patrick Dierick Thomas Verlinden Guy Jans
Partner Private Governance Manager Of Counsel Family Dynamics
pdierick@deloitte.com tverlinden@deloitte.com gjans@deloitte.com
+ 32 11 89 38 10 + 32 11 89 39 10 + 32 11 89 39 33

West (Brugge, Gent, Kortrijk, Roeselare, Tournai)

Natalie Van Haver Ellen Bonte Ellen Buysse Thomas Storme
Manager Senior Manager Manager Senior Manager
nvanhaver@deloitte.com ebonte@deloitte.com ebuysse@deloitte.com tstorme@deloitte.com
+ 32 9 393 75 99 + 32 51 66 47 16 + 32 51 66 46 91 + 32 56 59 44 69
Did you find this useful?