prg-team

About us

Private Governance team

Neem contact op met onze regionale experten

Ons team is verspreid over 12 kantoren in België. Neem contact op met een expert in jouw regio.

Center-South (Brussels, Charleroi, Liège)

Pascal Demilecamps Ine Devoet
Partner Manager
pdemilecamps@deloitte.com idevoet@deloitte.com
+ 32 2 556 43 43 + 32 2 639 48 37

North-East (Antwerpen, Hasselt, Leuven)

Patrick Dierick Thomas Verlinden Guy Jans
Partner Private Governance Manager Of Counsel Family Dynamics
pdierick@deloitte.com tverlinden@deloitte.com gjans@deloitte.com
+ 32 11 89 38 10 + 32 11 89 39 10 + 32 11 89 39 33

West (Brugge, Gent, Kortrijk, Roeselare, Tournai)

Natalie Van Haver Ellen Bonte Thomas Storme
Manager Senior Manager Senior Manager
nvanhaver@deloitte.com ebonte@deloitte.com tstorme@deloitte.com
+ 32 9 393 75 99 + 32 51 66 47 16 + 32 56 59 44 69

Did you find this useful?