prg-team

About us

Private Governance team

Neem contact op met onze regionale experten

Ons team is verspreid over 12 kantoren in België. Neem contact op met een expert in jouw regio.

Regio Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant Regio Brussel en Wallonië Regio Oost- en West-Vlaanderen
Patrick Dierick
Partner
pdierick@deloitte.com
+ 32 11 89 38 10
Pascal Demilecamps
Partner
pdemilecamps@deloitte.com
+ 32 2 556 43 43
Thomas Storme
Director
tstorme@deloitte.com
+ 32 56 59 44 69
Thomas Verlinden
Senior Manager
tverlinden@deloitte.com
+32 11 89 39 10
Ine Devoet
Manager
idevoet@deloitte.com
+ 32 2 639 48 37
Ellen Bonte
Director
ebonte@deloitte.com
+ 32 51 66 47 16



Did you find this useful?