Services

Група по роботі з компаніями з України на Кіпрі

Група по роботі з компаніями з України на Кіпрі була створена в 2011 році з метою ефективного надання послуг українським компаніям на території Кіпру, а також для підтримки кіпрських та міжнародних компаній в усіх регіонах України.

 

Група об’єднує експертів у галузі оподаткування, аудиту, корпоративних фінансів та консалтингу. Українськомовні співробітники Групи працюють в офісах Нікосії та Лімассолу.

Завдяки Групі по роботі з компаніями з України наші клієнти мають доступ до більш ніж 680 професіоналів на Кіпрі. Для надання комплексної та якісної підтримки нашим клієнтам ми використовуємо накопичений досвід та ресурси фахівців всієї міжнародної мережі «Делойт».

 

Ми будемо раді надати послуги наступним клієнтам:

Компанії з України на Кіпрі

Завдяки поєднанню розвиненої інфраструктури та сприятливих умов для ведення бізнесу, Кіпр надає унікальні можливості для розвитку бізнесу українських компаній.

Використовуючи накопичений досвід та сучасний підхід компанії «Делойт», ми будемо раді надати вам консультаційну підтримку та сприяти успішному міжнародному розвитку вашого бізнесу.

Кіпрські та міжнародні компанії в Україні

Україна становить інтерес для інвесторів. Особливо цікавими для потенційних інвесторів є такі напрямки, як технології, інфраструктура, енергетика та видобувна промисловість, сільське господарство, роздрібна торгівля й нерухомість.

Публікації «Делойта» на Кіпрі

Пропонуємо Вашій увазі добірку наших публікацій, випущених украінською та російською мовами.

Вебінари

Зміни кіпрського податкового законодавства в контексті українського бізнесу.