Qualifieds Best Managed Companies 2014

Article

Qualifieds Best Managed Companies 2014

De definitieve 2014 lijst van het Best Managed Companies programma is bekend. Jaarlijks selecteert Deloitte de winnaars door onder meer de strategie, bedrijfsvoering en resultaten van het Nederlandse midden- en grootbedrijf te analyseren met het Business Maturity Model.

Bedrijfsnaam Plaats Status
     
SEW Eurodrive Rotterdam Platinum
     
A. van Tilburg Roosendaal Goldmember
AFAS Software Leusden Goldmember
Bouwgroep Dijkstra Draisma Dokkum Goldmember
ROGAM Bergschenhoek Goldmember
CM Groep Breda Goldmember
Driessen HRM Helmond Goldmember
Elka Pieterman Nederland Breda Goldmember
Independer.nl Hilversum Goldmember
Mirabeau Amsterdam Goldmember
Munckhof Groep Horst Goldmember
Novagraaf Nederland Amsterdam Goldmember
Quintiq Den Bosch Goldmember             
Royal Duyvis Wiener Koog aan de Zaan Goldmember
YoungCapital Hoofddorp Goldmember
Van der Heijden bouw en ontwikkeling Schaijk Goldmember
      
A. de Jong Schiedam Requalified
A.W.L. Techniek Harderwijk Requalified
AAE Helmond Requalified
Agro Fair Europe Barendrecht Requalified
ATAG Verwarming Nederland Lichtenvoorde Requalified
Blue Mango Interactive Eindhoven Requalified
Broshuis Beheer Kampen Requalified
Central Point Nederland Amstelveen Requalified
DynaGroup Nuth Requalified
Hamilton Bright Sneek Requalified
HOBIJ Experts in European Workforce Veghel Requalified
Hoscom Vlaardingen Requalified
Hutten Groep Veghel Requalified
Infotheek Leiden Requalified
ITS Apeldoorn Requalified
KLG Europe Venlo Requalified
Mercachem Holding Nijmegen Requalified
Nedcard Wijchen Requalified
NNZ Groningen Requalified
Orangefield Group Amsterdam Requalified
Oxyma Rotterdam Requalified
Polyscope Polymers Geleen Requalified
Remeha Apeldoorn Requalified
Smeets-Autogroep Heerlen Requalified
Smits Vastgoedzorg Schiedam Requalified
Sportfondsen Nederland Amsterdam Zuid-Oost Requalified
Van Aarsen Group Heel Requalified
Van Doren Engineers Boekel Requalified
Van Dorp installaties Zoetermeer Requalified
Wiltec Uden Requalified
     
Bartosz ICT Veenendaal Qualified
Base Logistics Amsterdam Qualified
Brabantia Valkenswaard Qualified
Bruynzeel Storage Group Panningen Qualified
Burgland Vastgoed Groep Vlist Qualified
Cadac Group Holding Heerlen Qualified
Camelot Europe Eindhoven Qualified
Coolblue Rotterdam Qualified
DAEL Maasdijk Qualified
De Groot Installatiegroep Emmen Qualified
Dirkzwager Advocaten En Notarissen Arnhem Qualified
Festo  Delft Qualified
CSU Uden Qualified
Hemmink Zwolle Qualified
Henri Willig Beheer Katwoude Qualified
Hesdo Den Bosch Qualified
Hoomark Hoogeveen Qualified
Jan Zandbergen Veenendaal Qualified
KBK Bouwgroep  Volendam Qualified
Lonka Roosendaal Qualified
Molecaten Hattem Qualified
Neele Logistics Rotterdam Qualified
Open Line Maastricht-Airport Qualified
Planon Groep Nijmegen Qualified
Rutges De Meern Qualified
Sanorice Holding Veenendaal Qualified
The Student Hotel Amsterdam Qualified
VAF Instruments Dordrecht Qualified
Van Aalst Group Dordrecht Qualified
Van Eerd Tilburg Qualified
Will & Co Badhoevedorp Qualified
Qualifieds Best Managed Companies 2014
Vond u dit nuttig?

Gerelateerde onderwerpen