Article

Genomineerden Technology Fast50 2016

Bekijk de lijst

Hieronder vindt u de bedrijven die genomineerd zijn voor de Deloitte Technology Fast50 2016. De bedrijven zijn genomineerd op basis van hun omzetgroei. De ranking van de Technology Fast50 wordt op 13 oktober 2016 bekend gemaakt tijdens de Fast50 Awards Ceremony in Amsterdam.

Genomineerden Technology Fast50 2016

Bedrijf

Plaats

CEO

12build

Rijssen

Erik Nieuwenhuis

24/i

Amsterdam

Martijn van Horssen

AnylinQ

Den Bosch

Dennis Kuipers

Avanca International

Den Haag

Tim Haaksma

Bandenconcurrent

Eindhoven

Neal Oddens

Brandfield

Groningen

Sebastian Monteban

Catawiki

Groningen

René Schoenmakers

Eleanor - Wine Index

Amsterdam

Kristian Nooitgedagt

Embrace SBS

Groningen

Erik Dokter

Etrias

Vught

Stan Verhoeven

EV-Box

Amsterdam

Kristof Vereenooghe

eVision Industry Software

Den Haag

Peter Kortenhorst

Experius

Utrecht

Peter van der Reijden

Experty

Groningen

Reinier de Jonge

Fieber

Amstelveen

Marc Visser

FSGroep

Hilversum

Nardo Lambregts

Gadero

Groningen

Henk Jan Bijmolt

Globalorange

Amsterdam

Yvo Gortemaker

Gracious Studios

The Hague

Zakaria Amlal

Highside Telecom

Utrecht

Martin Savelsberg

HR2day

Naarden

Andy Verstelle

Improve Digital

Amsterdam

Janneke Niessen, Joëlle Frijters

INmatix Technology Group

Hattem

Ronald van Tiel

inSided

Amsterdam

Robin van Lieshout

Jalt

Amsterdam

Sjoerd Reijnen

Lagerwey Group

Barneveld

Huib Morelisse

Looking For Booking

Groningen

Ben Woldring, Gerlof Bos

Meetingselect

Naarden

Judith Huisman, Anouk Roohé

Mobile Strategy

Amsterdam

Nishant Dogra

Mobpro

Amsterdam

Diederick Ubels

Moneybird

Enschede

Joost Diepenmaat, Edwin Vlieg

New York  Media Group

Amsterdam

Eric Lang

Online Prepaid Services

Eindhoven

Max Gudden

Pinkcube

Doetinchem

Edwin Kats

Relay42

Amsterdam

Thomas Salfischberger

Rescop

Eindhoven

Piet Vervoort

Saleduck

Amsterdam

Domingo Karsten

Shifter

Amsterdam

Gijs Jan van het Kaar

Social Deal

Den Bosch

Bart Oosterholt, Rens van den Berg

Squla

Amsterdam

André Haardt

Team Nijhuis

Borne

Gerben Lievers

Tilaa

Woerden

Gerben van de Ven

Translation Kings

Amsterdam

Julian Wagenhuis

Ultimaker

Geldermalsen

Jos Burger

Voicebooking.com

Amsterdam

Jente Kater

VoIPGRID

Groningen

Mark Vletter

Wearereasonablepeople

Rotterdam

Auke Ferwerda

Wepaypeople

Amsterdam

Julius Kousbroek

Yellowstar Solutions

Barendrecht

Frank Erftemeijer

Zens

Eindhoven

Erik Plasmans

Genomineerden Technology Fast50 2016

Lees meer in het persbericht 'Deloitte maakt nominaties Technology Fast50 bekend'. 

Lees meer over de Technology Fast50

Over Technology Fast50

Over Rising Star-categorie

Deelnamecriteria en proces

Rankings

Community

Partners

Kalender

Meer weten?

Wilt u meer weten over de Technology Fast50? Neem dan contact op met Martin Wabeke via +31 (0)88 288 08 96.

Vond u dit nuttig?