O NÁS

Deloitte Digital je tým obchodních konzultantů, stratégů prodeje, architektů a IT programátorů, a expertů v oblasti digitálního marketingu a řízení změn.

Také je nutno pamatovat na to, že platforma B2B je pouze nástrojem v rukou obchodního oddělení. A jako každý nástroj funguje dobře, pokud je správně využíván. Souvisí to se změnou procesů prodeje a hybridním modelem práce, který vám spolu s nástrojem B2B commerce pomůžeme implementovat.

Systém eSpark zajistí stimulaci vašeho B2B byznysu, vytvoří synergii mezi oddělením prodeje a marketingu, a zvětší rentabilitu digitálních kanálů ve vaši organizaci. Zveme vás ke spolupráci!

B2B Booster

DELOITTE DIGITAL PŘEDSTAVUJE EKOSYSTÉM VÝROBKŮ A SLUŽEB ESPARK PRO EFEKTIVNÍ ZAVEDENÍ B2B OBCHODU

NÁŠ TÝM

Wojciech Telenga

Head of Sales Transformation – Senior Manager

Head of Sales Transformation v Deloitte. Má více než 12 let zkušeností s managementem oddělení prodeje v oblastech B2B a B2C. Disponuje bohatými zkušenostmi s implementacemi v rozsahu transformace obchodních oddělení, aplikování strategie omnichannel a implementacemi systémů CRM. Byl zodpovědný za koncepci a realizaci konsolidací obchodních oddělení při fúzích a akvizicích.

Wojtek se vášnivě zajímá o digitální řešení na hranici výrobku a prodeje, šíření efektivního multikanálového přístupu v kontaktu s klientem (omnichannelu) a implementaci či optimalizaci subskripčních modelů.

Věří, že základem každého byznysu jsou lidé, protože pokud máme správné lidi na správném místě, oni jednoduše udělají své.

V každodenní práci uplatňuje pravidlo, aby těžké problémy byly řešeny s využitím zdravého rozumu, zkušeností a znalostí – přesně v tomto pořadí.

Monika Hołdak

Digital Transformation Manager

Expertka na pružnou digitální transformaci se zvláštním zohledněním aspektů B2B commerce.

Digitální stratég s 14-letými zkušenostmi budovanými v rámci práce pro více než 50 tuzemských a mezinárodních klientů. Realizace implementací zároveň v malých rodinných firmách, jak rovněž v globálních korporacích. Nezávisle na měřítku vždy spojuje strategické vize představenstva s iniciativami zaměstnanců směřujícími zezdola v duchu orientace na klienta.

Velká nadšenkyně rychlých obchodních verifikací a pružného přizpůsobení se změnám na trhu. ​

Paweł Iwanowski

Manažer / Architekt

Architekt řešení s více než 10 letými zkušenostmi se zaváděném systémů třídy CRM a budováním aplikací. Pawłowy zkušenosti zahrnují především projektování a tvoření řešení založených na platformě Salesforce a řešení třídy CRM.​