Kariera w Deloitte

Program Ambasador Deloitte

Co roku współpracujemy z kilkudziesięcioma studentami, którzy reprezentują naszą firmą w różnych organizacjach studenckich i uczelniach w całej Polsce.

Ambasador to osoba, która reprezentuje firmę w środowisku studenckim. Jest łącznikiem między światem biznesu a światem nauki. Na uczelni Ambasador wciela się w rolę rekrutera, marketingowca i detektywa! Odpowiada za informowanie studentów o bieżących akcjach rekrutacyjnych i innych działaniach firmy. Co roku do współpracy w ramach programu Ambasador Deloitte zapraszamy kilkudziesięciu studentów. Szukaj ich na swojej uczelni.

Poznaj obecnych Ambasadorów Deloitte 2016/2017

Gdańsk

Krzysztof Jaromirski
Uniwersytet Gdański
krzysztof.jaromirski@aiesec.net

Dominika Jakubowska
Uniwersytet Gdański
dominikasarajakubowska@gmail.com

Katowice

Magdalena Grząś
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
m.grzas@gmail.com

Natalia Kubas
Uniwersytet Śląski w Katowicach
natalia.kubas@onet.pl

Kraków

Marta Cieśla
Uniwersytet Jagielloński
mcieslaa@gmail.com

Joanna Kociołek
Uniwersytet Jagielloński/ Uniwersytet Ekonomiczny
joanak14@gmail.com

Joanna Pietrzyk
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
j.pietrzyk22@gmail.com

Lublin

Irmina Florek
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
florekirmina@gmail.com

Łódź

Maciej Ciarkowski
Uniwersytet Łódzki
maciej.ciarkowski@outlook.com

Magdalena Pieniacka
Uniwersytet Łódzki
magdapieniacka@gmail.com

Olsztyn

Marta Ewa Tomczak
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
marta.tomczak07@gmail.com

Poznań

Katarzyna Sobańska
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza 
sobanska-kasia@wp.pl

Fryderyk Mioduszewski
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
fryderyk.mioduszewski@gmail.com

Rzeszów

Klaudia Kawalec
Uniwersytet Rzeszowski
k.kawalec7@wp.pl

Karina Kozimor
Politechnika Rzeszowska
karina.kozimor@gmail.com

Nazar Slobodian
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania
nazar.slobodian1@gmail.com

Szczecin

Malwina Mieczkowska
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
malwina.mieczkowska@gmail.com

Klaudia Wolf
Uniwersytet Szczeciński
klaudiawolf@o2.pl

Warszawa

Anna Andruszkiewicz
Politechnika Warszawska
anna.andruszkiewicz@BEST.warszawa.pl

Julia Bieleninik
Politechnika Warszawska
julia.bieleninik@cognitis.pl

Klaudia Bogusz
Szkoła Główna Handlowa
klau.bogusz@gmail.com

Arkadiusz Domasat
Uniwersytet Warszawski
a.domasat@student.uw.edu.pl

Aleksandra Kieliszek
Uniwersytet Warszawski
saszakieliszek@gmail.com

Michał Murawski
Szkoła Główna Handlowa
mmurawski6@gmail.com

Katarzyna Niewczas
Politechnika Warszawska / Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
kasianiewczas1@gmail.com

Mateusz Pawlikowski
Szkoła Główna Handlowa
mateusz.pawlikowski96@gmail.com

Justyna Piaseczna
Uczelnia Łazarskiego
piaseczna.justyna@interia.pl

Justyna Żak
Szkoła Główna Handlowa
justynazak1995@gmail.com

Wrocław

Aleksandra Bębenek
Uniwersytet Ekonomiczny
aleksandra.jestem@poczta.fm

Karolina Piątek
Uniwersytet Wrocławski
karolina.piatek04@gmail.com

Agnieszka Szustorowska
Uniwersytet Wrocławski
a.szustorowska@gmail.com

Bądźmy w kontakcie!

Wydarzenia rekrutacyjne
Formularz kontaktowy
Newsletter
Ambasadorzy Deloitte
Polub nas na Facebooku
Dołącz do nas na LinkedIn
Obserwuj nas na Instagramie
Znajdź nas na Snapchat: DeloitteKariera
Zobacz nasze filmy na YouTube













Czy ta strona była pomocna?

Powiązane tematy