Kariera w Deloitte

Program Ambasador Deloitte

Co roku współpracujemy z kilkudziesięcioma studentami, którzy reprezentują naszą firmą w różnych organizacjach studenckich i uczelniach w całej Polsce.

Ambasador to osoba, która reprezentuje firmę w środowisku studenckim. Jest łącznikiem między światem biznesu a światem nauki. Na uczelni Ambasador wciela się w rolę rekrutera, marketingowca i detektywa! Odpowiada za informowanie studentów o bieżących akcjach rekrutacyjnych i innych działaniach firmy. Co roku do współpracy w ramach programu Ambasador Deloitte zapraszamy kilkudziesięciu studentów. Szukaj ich na swojej uczelni.

Poznaj obecnych Ambasadorów Deloitte 2017/2018

Białystok

Joanna Rychter
Uniwersytet w Białymstoku
rychter@op.pl

Gdańsk

Dominika Sara Jakubowska
Uniwersytet Gdański
dominikasarajakubowska@gmail.com

Martyna Nowaczyńska
Uniwersytet Gdański
martynanowaczynska@gmail.com

Katowice

Kinga Mielczarek
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
mielczarek2970@gmail.com

Michał Szczudło
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
michael.szczudlo@gmail.com

Kraków

Łukasz Czarnota
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
luka.czarnota@gmail.com

Paweł Drózd
Akademia Górniczo-Hutnicza / Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
drozd.pawel@hotmail.com

Aleksandra Nowak
Uniwersytet Jagielloński
alejandra.nowak@op.pl

Magdalena Furgał
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
furgal.magdalena@gmail.com
 

Lublin

Olga Ferens
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
olga.gabriela.ferens@gmail.com

Łódź

Artur Gordon
Uniwersytet Łódzki
artur.grdn@gmail.com

Anna Jopek
Uniwersytet Łódzki
anna.weronika.jopek@gmail.com

Poznań

Paulina Krakowska
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
paulinakrakowska97@gmail.com

Klaudia Smyrak
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
smyrak.klaudia@gmail.com

Rzeszów

Żaneta Hus
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
zaneta_cz12@o2.pl

Kacper Ferenc
Politechnika Rzeszowska
ferenckacper@gmail.com

Magdalena Kozak
Uniwersytet Rzeszowski
magdalena_kozak@onet.pl

Szczecin

Marta Wilk
Uniwersytet Szczeciński
marta.wilczyca@gmail.com

Paweł Bazewicz
Uniwersytet Szczeciński
pawel.bazewicz@gmail.com

Toruń

Maja Nymka
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
maja.nymka.aiesec@gmail.com

Warszawa

Anna Lewandowska
Akademia Leona Koźmińskiego
lewandowska.ania@me.com

Karol Boruszewski
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
karol.boruszewski@gmail.com

Mateusz Rumiński
Szkoła Główna Handlowa
mat.ruminskii@gmail.com

Julia Stolpa
Szkoła Główna Handlowa
julia.stolpa@gmail.com

Piotr Głowinkowski
Szkoła Główna Handlowa
p.p.glowinkowski@gmail.com

Marta Zwolińska
Politechnika Warszawska
zwolinskamarta1@gmail.com

Adrianna Safaryn
Politechnika Warszawska
adriannasafaryn@gmail.com

Konrad Krasuski
Politechnika Warszawska
konradkrasuski96@gmail.com

Ewelina Zdunek
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
ewelinazdunek224@gmail.com

Przemysław Wołoszyn
Uniwersytet Warszawski
przemek.woloszyn97@gmail.com

Klaudia Kozioł
Uniwersytet Warszawski
klaudiakoziol@vp.pl
 

Pavlo Melnyk
Uniwersytet Warszawski
pmelnyk66@gmail.com
 

Wrocław

Michał Krzak
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
m21krzak@gmail.com

Pola Ginał
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
polaginal@gmail.com

Bądźmy w kontakcie!

Wydarzenia rekrutacyjne
Formularz kontaktowy
Newsletter
Ambasadorzy Deloitte
Polub nas na Facebooku
Dołącz do nas na LinkedIn
Obserwuj nas na Instagramie
Znajdź nas na Snapchat: DeloitteKariera
Zobacz nasze filmy na YouTube













Czy ta strona była pomocna?

Powiązane tematy