Kariera w Deloitte

Program Ambasador Deloitte

Poznaj obecnych Ambasadorów Deloitte 2019/2020

Ambasador to osoba, która reprezentuje firmę w środowisku studenckim. Jest łącznikiem między światem biznesu a światem nauki. Na uczelni Ambasador wciela się w rolę rekrutera, marketingowca i detektywa! Odpowiada za informowanie studentów o bieżących akcjach rekrutacyjnych i innych działaniach firmy. Co roku do współpracy w ramach programu Ambasador Deloitte zapraszamy kilkudziesięciu studentów. Szukaj ich na swojej uczelni.

Białystok

Marta Świderska
Uniwersytet w Białymstoku
marswiderska@gmail.com

Gdańsk

Jan Łukaszewicz
Uniwersytet Gdański
lukaszewicz.jan@autonomik.pl

Magda Klimek
Uniwersytet Gdański
emailmagdyklimek@gmail.com

Katowice

Sonia Kosmala
Uniwersytet Ekonomiczny 
sonia.kosmala98@gmail.com

Krzysztof Jasiok
Uniwersytet Śląski
jasiok.krzysztof@gmail.com

Kraków

Paulina Stachura
Uniwersytet Ekonomiczny 
paulina.stachura@op.pl

Adam Ciejek
Uniwersytet Jagielloński
adam.ciejek@gmail.com

Lublin

Beata Dubaj
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
beatadubaj.bd@gmail.com

Łódź

Izabela Bogulska
Uniwersytet Łódzki
izabelabogulska@gmail.com

Dorota Plewińska
Uniwersytet Łódzki
plewinska.dorota@gmail.com

Poznań

Tymoteusz Nowacki
Uniwersytet Ekonomiczny 
tymoteusznowacki12@gmail.com

Tomasz Siedlecki
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza 
to.siedlecki@gmail.com

Rzeszów

Aleksander Kunysz
Uniwersytet Rzeszowski
alek.kunysz@o2.pl

Laura Bielec
Uniwersytet Rzeszowski  
laura0bielec@gmail.com

Szczecin

Kacper Jużyk
Uniwersytet Szczeciński
kacperjuzyk@gmail.com

Ewa Bijak
Uniwersytet Szczeciński
ewadagmarabijak@gmail.com

Toruń

Klaudia Grosicka
Uniwersytet Mikołaja Kopernika 
klaudiagrosicka96@gmail.com

Warszawa

Wiktoria Jasik
Akademia Leona Koźmińskiego
wjasik99@gmail.com

Magda Sołoniewicz
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego  
magdasoloniewicz@interia.pl

Olga Sobańska 
Szkoła Główna Handlowa
sobanskaolgaanna@gmail.com

Karolina Bolesta
Szkoła Główna Handlowa
kbolesta96@gmail.com

Kinga Zakrzewska 
Szkoła Główna Handlowa
kingazxc@poczta.onet.pl

Klara Galińska 
Szkoła Główna Handlowa
klaramariagalinska@gmail.com

Anna Nowak
Politechnika Warszawska 
ania_nowak8@o2.pl

Łukasz Więcławski
Uniwersytet Warszawski 
lukaszwieclawski@onet.pl

Katarzyna Gastołek
Uniwersytet Warszawski
kasiagastolek@gmail.com

Natalia Rutkowska
Uniwersytet Warszawski
natalia98rutkowska@gmail.com
 

Wrocław

Jakub Boch
Uniwersytet Wrocławski 
jakub.boch@gmail.com

Magdalena Hołówko 
Uniwersytet Ekonomiczny 
magdalena.holowko@samorzad.ue.wroc.pl

 

Paweł Główczewski 
Politechnika wrocławska
pawel.glowczewski@best.wroclaw.pl
 

Czy ta strona była pomocna?