Kariera w Deloitte

Program Ambasador Deloitte

Poznaj obecnych Ambasadorów Deloitte 2018/2019.

Ambasador to osoba, która reprezentuje firmę w środowisku studenckim. Jest łącznikiem między światem biznesu a światem nauki. Na uczelni Ambasador wciela się w rolę rekrutera, marketingowca i detektywa! Odpowiada za informowanie studentów o bieżących akcjach rekrutacyjnych i innych działaniach firmy. Co roku do współpracy w ramach programu Ambasador Deloitte zapraszamy kilkudziesięciu studentów. Szukaj ich na swojej uczelni.

Białystok

Emilia Deputat 
Uniwersytet w Białymstoku
emilia.deputat@gmail.com

Gdańsk

Kamil Olzacki
Uniwersytet Gdański
kamilolzacki@gmail.com

Piotr Fornal
Uniwersytet Gdański
piotrfornal1997@gmail.com

Katowice

Magdalena Kurzyk
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
magda.kurzyk@gmail.com

Krzysztof Pałęga
Uniwersytet Śląski/Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
krzysztofpalega1@gmail.com

Kraków

Dawid Maszorek
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
d.maszorek@gmail.com

Michał Batko
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
michalbatkouek@gmail.com

Katarzyna Krzyżak
Uniwersytet Jagielloński
krzyzak.katarzyna.t@gmail.com

Jan Pacan
Uniwersytet Jagielloński
janpacan.jp@gmail.com
 

Lublin

Kamil Głowala
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
kamil.glowala.aiesec@gmail.com

Łódź

Jakub Kaleta
Uniwersytet Łódzki
jakub.kaleta97@gmail.com

Anita Grosicka
Uniwersytet Łódzki
anitagrosicka@interia.pl

Poznań

Anna Szymańska
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu  
anna.szymanska.aiesec@gmail.com

Tomasz Kasiński
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
tomasz.kasinski98@gmail.com

Rzeszów

Karolina Laskowska
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania
karolina.laskowska@aiesec.net

Sylwester Kajder
Uniwersytet Rzeszowski  
konsyl10@gmail.com

Monika Lech
Uniwersytet Rzeszowski
monikalech98@interia.pl

Szczecin

Dariusz Zagrodzki
Uniwersytet Szczeciński
darek_zagrodzki1998@wp.pl

Mateusz Dżugaj
Uniwersytet Szczeciński
dzugaj.mateusz@gmail.com

Warszawa

Dominika Czyż
Szkoła Główna Handlowa
dczyzsgh@gmail.com

Karolina Trzciańska
Szkoła Główna Handlowa
ktrzcianska@gmail.com

Monika Cubala
Szkoła Główna Handlowa
cubala.monika@gmail.com

Anna Skubina
Politechnika Warszawska
ann.skubina@gmail.com

Denys Shushpanov
Politechnika Warszawska
shushpanovdenis@gmail.com

Łukasz Strep
Politechnika Warszawska
lukasz.strep@gmail.com

Hubert Derewenda
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
hubert.derewenda@gmail.com

Martyna Czuryło
Uniwersytet Warszawski
m.m.czurylo@gmail.com

Tomasz Migduła
Uniwersytet Warszawski
t.migdula@gmail.com

Patryk Jackiewicz
Uniwersytet Warszawski
patryk@jackiewicz.eu
 

Szymon Chrzanowski
Akademia Leona Koźmińskiego
szymonchrzanowski4@gmail.com
 

Wrocław

Katarzyna Koniorczyk
Uniwersytet Wrocławski
katarzyna.koniorczyk@aiesec.net

Przemysław Sapkowski
Politechnika Wrocławska
przemyslaw.sapkowski@best.wroclaw.pl

Maciej Jany
Uniwersytet Wrocławski
maciejj10@gmail.com
 

Czy ta strona była pomocna?