Deloitte Anderstorp

Våra kontor

Deloitte Anderstorp

Deloitte har rätt kompetens och erfarenhet för vilka utmaningar och möjligheter du än står inför – som företag, som företagsledning och som ägare. Dina kontakter på Deloitte är ingången till ett omfattande nätverk lokalt, i Sverige och internationellt. I varje given situation kan du dra nytta av best practices för just din marknadssituation och samlade erfarenheter från en bredd av specialister.

I Anderstorp/Smålandsstenar är vi 13 medarbetare som finns tillgängliga för att hjälpa dig och ditt företag på bästa sätt. Vi sätter ihop ett team med precis den kompetens som behövs för den tjänst som efterfrågas. Tillsammans har vi bred erfarenhet och god kännedom om de lokala förutsättningar som råder på din ort.

Utöver våra tjänster erbjuder vi möjlighet att nätverka med andra företagare, banker och jurister med flera, i aktiviteter såsom seminarier, nätverksträffar och skattedagar.

Öppettider 08.00-17.00 (15 juni-15 september 08.00-16.00)

 

Kontakta oss

Daniel Johansson
Kontorschef, auktoriserad revisor
dkjohansson@deloitte.se
+46 70 080 35 93

Magnus Ahlström
Auktoriserad revisor
mahlstroem@deloitte.se
+46 70 890 90 48

Dana Miljevic
Auktoriserad redovisningskonsult
dmiljevic@deloitte.se
+46 703 14 41 56

     
Bibbi Larsson
Auktoriserad redovisningskonsult
bilarsson@deloitte.se
+46 705 45 35 94

    
Camilla Svensson
Auktoriserad redovisningskonsult
casvensson@deloitte.se
+46 700 80 38 74


Sven Johannesson
Skattejurist
sjohannesson@deloitte.se
 +46 73 419 36 27

    
Christina Lönnberg
Redovisningskonsult
cloennberg@deloitte.se
+46 705 23 41 42

    
Katrin Andersson
Redovisningskonsult
kaandersson@deloitte.se
+46 700 80 35 86 

    
Andreas Wallentin
Auktoriserad revisor
awallentin@deloitte.se
+46 700 80 35 83

Malin Westerlund
Redovisningskonsult
mwesterlund@deloitte.se
+46 700 80 38 75

Zeinab Chalhoub
Revisorsassistent
zchalboub@deloitte.se
+46 700 80 35 74 

Mikael Andersson
Redovisningskonsult
miandersson@deloitte.se
+46 700 80 38 77

Gunilla Åhman
Redovisningsassistent
gahman@deloitte.se
+46 700 80 38 79

Ågatan 41 Box 80 334 22 Anderstorp

Telefon :
+46 75 246 35 80

Fax :
+46 75 246 35 89

E-post :
info.anderstorp@deloitte.se

Visa karta