Deloitte Anderstorp

Våra kontor

Deloitte Anderstorp

Deloitte har rätt kompetens och erfarenhet för vilka utmaningar och möjligheter du än står inför – som företag, som företagsledning och som ägare. Dina kontakter på Deloitte är ingången till ett omfattande nätverk lokalt, i Sverige och internationellt. I varje given situation kan du dra nytta av best practices för just din marknadssituation och samlade erfarenheter från en bredd av specialister.

I Anderstorp/Smålandsstenar är vi 13 medarbetare som finns tillgängliga för att hjälpa dig och ditt företag på bästa sätt. Vi sätter ihop ett team med precis den kompetens som behövs för den tjänst som efterfrågas. Tillsammans har vi bred erfarenhet och god kännedom om de lokala förutsättningar som råder på din ort.

Utöver våra tjänster erbjuder vi möjlighet att nätverka med andra företagare, banker och jurister med flera, i aktiviteter såsom seminarier, nätverksträffar och skattedagar.

Affärshälsa

Affärshälsa är vårt samlade erbjudande av proaktiv rådgivning till mindre och medelstora företag. Våra revisorer och konsulter håller dig uppdaterad kring nyheter som påverkar din verksamhet och föreslår lämpliga åtgärder för att möta förändringar på marknaden eller i regelverk. På så sätt kan vi bidra till att skapa sunda företag som håller alla delar av verksamheten i trim och har styrka att ta sig till nästa nivå.

Läs mer om Affärshälsa och våra tjänster >

Kontakta oss

Daniel Johansson
Kontorschef, auktoriserad revisor
dkjohansson@deloitte.se
+46 752 46 35 93

Magnus Ahlström
Auktoriserad revisor
mahlstroem@deloitte.se
+46 752 46 38 72

Herbert Sallmén
Partner, auktoriserad revisor
hsallmen@deloitte.se
+46 752 46 35 81

    
Dana Miljevic
Auktoriserad redovisningskonsult
dmiljevic@deloitte.se
+46 752 46 35 85

     
Bibbi Larsson
Auktoriserad redovisningskonsult
bilarsson@deloitte.se
+46 752 46 35 94

    
Camilla Svensson
Auktoriserad redovisningskonsult
casvensson@deloitte.se
+46 752 46 38 74


Sven Johannesson
Skattejurist
sjohannesson@deloitte.se
+46 752 46 36 27

    
Christina Lönnberg
Revisorsassistent
cloennberg@deloitte.se
+46 752 46 35 92  

    
Katrin Andersson
Revisorsassistent
kaandersson@deloitte.se
+46 752 46 35 87  

    
Andreas Wallentin
Revisorsassistent
awallentin@deloitte.se
+46 752 46 35 83  

Malin Westerlund
Revisorsassistent
mwesterlund@deloitte.se
+46 752 46 38 75

Karolina Säfqvist
Revisorsassistent
ksafqvist@deloitte.se
+46 752 46 38 76  

Mikael Andersson
Revisorsassistent
miandersson@deloitte.se
+46 752 46 38 77

Annica Manfredsson
Revisorsassistent
amanfredsson@deloitte.se
+46 752 46 38 78

Ann-Charlott Larsson
Sekreterare
aclarsson@deloitte.se
+46 752 46 35 86

Ågatan 41 Box 80 334 22 Anderstorp

Telefon :
+46 75 246 35 80

Fax :
+46 75 246 35 89

E-post :
info.anderstorp@deloitte.se