Deloitte Anderstorp

Våra kontor

Deloitte Anderstorp

Ågatan 41

Box 80

334 22 Anderstorp

Telefon: +46 75 246 35 80

Fax: +46 371 169 88

E-post: info.anderstorp@deloitte.se

Visa karta

Deloitte erbjuder revision, redovisning och skatterådgivning i Anderstorp med omnejd. Med det stora internationella nätverkets styrka och den lokala anknytningens relevans och förståelse erbjuder vi även tjänster inom företagsutveckling, business consulting, riskhantering och rådgivning vid köp eller försäljning av företag.

I Anderstorp/Smålandsstenar är vi 13 medarbetare som är tillgängliga att serva dig och ditt företag på bästa sätt. Vi bemannar med lämpligt team anpassat för den tjänst som efterfrågas. Tillsammans har vi bred erfarenhet och kompetens lokalt.

Kontoret ligger centralt med goda parkeringsmöjligheter. Vi erbjuder utöver våra tjänster möjlighet att nätverka med andra företagare, banker och advokater med flera i våra aktiviteter såsom kvinnligt nätverk och skattedagar. 

Kontakta oss

Magnus Ahlström
Kontorschef, auktoriserad revisor
mahlstroem@deloitte.se
+46 752 46 38 72

Herbert Sallmén
Partner, auktoriserad revisor
hsallmen@deloitte.se
+46 752 46 35 81

 
Daniel Johansson
Auktoriserad revisor
dkjohansson@deloitte.se
+46 752 46 35 93

    
Olof Andersson
Godkänd revisor
oandersson@deloitte.se
+46 752 46 35 82

    
Dana Miljevic
Auktoriserad redovisningskonsult
dmiljevic@deloitte.se
+46 752 46 35 85

     
Bibbi Larsson
Auktoriserad redovisningskonsult
bilarsson@deloitte.se
+46 752 46 35 94

    
Camilla Svensson
Auktoriserad redovisningskonsult
casvensson@deloitte.se
+46 752 46 38 74


Sven Johannesson
Skattejurist
sjohannesson@deloitte.se
+46 752 46 36 27

    
Christina Lönnberg
Revisorsassistent
cloennberg@deloitte.se
+46 752 46 35 92  

    
Sofie Josefsson
Revisorsassistent
sjosefsson@deloitte.se
+46 752 46 38 73
 
    
Katrin Andersson
Revisorsassistent
kaandersson@deloitte.se
+46 752 46 35 87  

    
Andreas Wallentin
Revisorsassistent
awallentin@deloitte.se
+46 752 46 35 83  

    
Malin Westerlund
Revisorsassistent
mwesterlund@deloitte.se
+46 752 46 38 75
     
  
Ann-Charlott Larsson
Sekreterare
aclarsson@deloitte.se
+46 752 46 35 86




Affärshälsa

Vältränade företag är starkare, friskare och sundare än andra. De mår bättre och lever längre. På vägen upplever de större livskvalitet i form av starkare varumärke, nöjdare ägare och gladare medarbetare. Vältrimmade företag är också smidigare, mer välbalanserade och har större motståndskraft.