Deloitte Kalmar

Våra kontor

Deloitte Kalmar

Deloitte har rätt kompetens och erfarenhet för vilka utmaningar och möjligheter du än står inför – som företag, som företagsledning och som ägare. Dina kontakter på Deloitte är ingången till ett omfattande nätverk lokalt, i Sverige och internationellt. I varje given situation kan du dra nytta av best practices för just din bransch och marknadssituation och de samlade erfarenheterna från en bredd av specialister.

På Deloittes kontor i Kalmar är vi drygt 30 medarbetare som tillsammans har en mycket bred kompetens inom revision, redovisning och skatterådgivning. Våra revisorer och konsulter erbjuder förutom våra traditionella tjänster även råd givning inom bland annat företagsutveckling, finansiering samt rådgivning vid köp eller försäljning av företag. Vi vänder oss till små, medelstora och stora företag oavsett bolagsform. Vi skräddarsyr våra tjänster efter dig och din verk-samhets behov.

Deloitte har en historia i Kalmar sedan 1973 vilket har gjort oss till en ledande aktör på vår marknad. Vi har ett väl etablerat kontaktnät med företagsledare, banker, jurister och andra viktiga beslutsfattare som kan vara till nytta för dig som är näringsidkare.

Öppettider 08.00-17.00 (15 juni-15 september 08.00-16.00)

 

Kontakta oss

Sebastian Warrebäck
Ansvarig kluster Kalmar-Karlskrona-Nybro
swarrebaeck@deloitte.se
+46 76 133 68 22

Linn Palmgren
Ansvarig Audit samt rekrytering Audit
lpalmgren@deloitte.se
+46 708 90 90 27

Jenny Arvidsson
Ansvarig Accounting samt för rekrytering Accounting
jarvidsson@deloitte.se
+46  73 397 19 05

Christian Johansson
Auktoriserad revisor
chjohansson@deloitte.se
+46 70 890 90 08

Magnus Andersson
Auktoriserad revisor
mandersson@deloitte.se
+46 70 890 90 20

Joachim Nilsson
Ansvarig kommunal revision
jonilsson@deloitte.se
+46 70 359 19 07

Magnus Pettersson
Auktoriserad revisor
mapettersson@deloitte.se
+46 70 080 48 27

Monia Gustafsson
Auktoriserad redovisningskonsult
mogustafsson@deloitte.se
+46 73 029 68 08

 



Norra Långgatan 30 Box 233 392 32 Kalmar

Telefon :
+46 75 246 48 00

Fax :
+46 75 246 48 60

E-post :
info.kalmar@deloitte.se

Visa karta