Deloitte Oskarshamn

Våra kontor

Deloitte Oskarshamn

Deloitte har rätt kompetens och erfarenhet för vilka utmaningar och möjligheter du än står inför – som företag, som företagsledning och som ägare. Dina kontakter på Deloitte är ingången till ett omfattande nätverk lokalt, i Sverige och internationellt. I varje given situation kan du dra nytta av best practices för just din marknadssituation och samlade erfarenheter från en bredd av specialister.

I Oskarshamn är vi sex medarbetare som finns tillgängliga för att hjälpa dig och ditt företag på bästa sätt. Vi anpassar oss efter dina behov och sätter samman ett team som har precis den kompetens som krävs för den efterfrågade tjänsten. Tillsammans har vi bred erfarenhet och kompetens både lokalt och inom hela Deloitte.
Med den lokala anknytningens relevans och förståelse, och med det stora inter-nationella nätverkets styrka i ryggen, erbjuder vi förutom revisions- och ekonomi-tjänster även tjänster inom områden som exempelvis företagsutveckling, skatt och rådgivning vid ägaröverlåtelser. Utöver våra tjänster erbjuder vi möjlighet att nätverka med andra företagare, banker och jurister i aktiviteter såsom seminarier, mingelevent och andra tillställningar.


Affärshälsa

Affärshälsa är vårt samlade erbjudande av proaktiv rådgivning till mindre och medelstora företag. Våra revisorer och konsulter håller dig uppdaterad kring nyheter som påverkar din verksamhet och föreslår lämpliga åtgärder för att möta förändringar på marknaden eller i regelverk. På så sätt kan vi bidra till att skapa sunda företag som håller alla delar av verksamheten i trim och har styrka att ta sig till nästa nivå.

Läs mer om Affärshälsa och våra tjänster > 

Kontakta oss

Per Svensson

Kontorschef
persvensson@deloitte.se
+46 75-246 35 64     

Ann Brenander
Revision
Auktoriserad revisor
abrenander@deloitte.se
+46 75-246 35 62

Henrik Johansson
Revision
hejohansson@deloitte.se
+46 75-246 35 66

Christine Saari
Revision
csaari@deloitte.se
+46 75-246 35 73

Fredrik Thunberg
Revision
fthunberg@deloitte.se
+46 75-246 35 67

Ann-Britt Olsson

Redovisning
aolsson@deloitte.se
+46 75-246 35 61

Sven Johannesson
Skattejurist
sjohannesson@deloitte.se
+46 75-246 36 27

 

 

Båtgatan 3 572 57 Oskarshamn

Telefon :
+46 75 246 35 60

Fax :
+46 75 246 35 69

E-post :
info.oskarshamn@deloitte.se