Deloitte Oskarshamn

Våra kontor

Deloitte Oskarshamn

Båtgatan 3

572 57 Oskarshamn

Telefon: +46 75 246 35 60

Fax: +46 491-817 66

E-post: info.oskarshamn@deloitte.se

Visa karta

Deloitte erbjuder revision, redovisning och skatterådgivning i Oskarshamn med omnejd. Med det stora internationella nätverkets styrka och den lokala anknytningens relevans och förståelse erbjuder vi även tjänster inom företagsutveckling, business consulting, riskhantering och rådgivning vid köp eller försäljning av företag.

I Oskarshamn är vi knappt 10 medarbetare som är tillgängliga att serva dig och ditt företag på bästa sätt. Vi bemannar med lämpligt team anpassat för den tjänst som efterfrågas. Tillsammans har vi bred erfarenhet och kompetens lokalt. Kontoret på Båtgatan ligger centralt med goda parkeringsmöjligheter.

Vi erbjuder utöver våra tjänster möjlighet att nätverka med andra företagare, banker och advokater med flera i våra interna aktiviteter såsom månatliga frukostmingel och skattedagar.

Välkommen till oss!
 

Kontakta oss

Per Svensson

Kontorschef
persvensson@deloitte.se
+46 75-246 35 64     

Ann Brenander
Revision
Auktoriserad revisor
abrenander@deloitte.se
+46 75-246 35 62

Henrik Johansson
Revision
hejohansson@deloitte.se
+46 75-246 35 66

Christine Saari
Revision
csaari@deloitte.se
+46 75-246 35 73

Fredrik Thunberg
Revision
fthunberg@deloitte.se
+46 75-246 35 67

Ann-Britt Olsson

Redovisning
aolsson@deloitte.se
+46 75-246 35 61

Sven Johannesson
Skattejurist
sjohannesson@deloitte.se
+46 75-246 36 27

 

Affärshälsa

Vältränade företag är starkare, friskare och sundare än andra. De mår bättre och lever längre. På vägen upplever de större livskvalitet i form av starkare varumärke, nöjdare ägare och gladare medarbetare. Vältrimmade företag är också smidigare, mer välbalanserade och har större motståndskraft.