Deloitte Oskarshamn

Våra kontor

Deloitte Oskarshamn

Deloitte har rätt kompetens och erfarenhet för vilka utmaningar och möjligheter du än står inför – som företag, som företagsledning och som ägare. Dina kontakter på Deloitte är ingången till ett omfattande nätverk lokalt, i Sverige och internationellt. I varje given situation kan du dra nytta av best practices för just din marknadssituation och samlade erfarenheter från en bredd av specialister.

I Oskarshamn är vi sex medarbetare som finns tillgängliga för att hjälpa dig och ditt företag på bästa sätt. Vi anpassar oss efter dina behov och sätter samman ett team som har precis den kompetens som krävs för den efterfrågade tjänsten. Tillsammans har vi bred erfarenhet och kompetens både lokalt och inom hela Deloitte.
Med den lokala anknytningens relevans och förståelse, och med det stora inter-nationella nätverkets styrka i ryggen, erbjuder vi förutom revisions- och ekonomi-tjänster även tjänster inom områden som exempelvis företagsutveckling, skatt och rådgivning vid ägaröverlåtelser. Utöver våra tjänster erbjuder vi möjlighet att nätverka med andra företagare, banker och jurister i aktiviteter såsom seminarier, mingelevent och andra tillställningar.

Öppettider 08.00-17.00 (15 juni-15 september 08.00-16.00)

 

Kontakta oss

Per Svensson

Kontorschef
persvensson@deloitte.se
+46 70 532 35 64    
 
Ann Brenander
Revision
Auktoriserad revisor
abrenander@deloitte.se
+46 73 397 19 12
 
Henrik Johansson
Revision
hejohansson@deloitte.se
+46 76 847 19 16
 
Christine Saari
Revision
csaari@deloitte.se
+46 76 800 35 73
 
Fredrik Thunberg
Revision
fthunberg@deloitte.se
+46 70 080 35 67

Ann-Britt Olsson

Redovisning
aolsson@deloitte.se
+46 73 040 35 61
 
Sven Johannesson
Skattejurist
sjohannesson@deloitte.se
+46 73 419 36 27

Båtgatan 3 572 57 Oskarshamn

Telefon :
+46 75 246 35 60

Fax :
+46 75 246 35 69

E-post :
info.oskarshamn@deloitte.se

Visa karta