Deloitte Värnamo

Våra kontor

Deloitte Värnamo

Deloitte har rätt kompetens och erfarenhet för vilka utmaningar och möjligheter du än står inför – som företag, som företagsledning och som ägare. Dina kontakter på Deloitte är ingången till ett omfattande nätverk lokalt, i Sverige och internationellt. I varje given situation kan du dra nytta av best practices för just din marknadssituation och samlade erfarenheter från en bredd av specialister.

På Deloittes kontor i Värnamo är vi 10 medarbetare som kan erbjuda dig kvalificerad rådgivning och hjälp i en alltmer komplex omgivning. För att stödja dig och ditt företag arbetar vi med team som har precis den kompetens och kunskap som krävs för den tjänst som efterfrågas. Tillsammans har vi bred erfarenhet och god kännedom om de lokala förutsättningarna som råder på din ort, ihop med det globala nätverk som Deloitte erbjuder. 

Öppettider 08.00-17.00 (15 juni-15 september 08.00-16.00)

 

Kontakta oss


Daniel Johansson
Revision
Kontorschef
Auktoriserad revisor
dkjohansson@deloitte.se
+46 70 080 35 93

Håkan Davidsson
Revision
Auktoriserad revisor
hdavidsson@deloitte.se
+46 70 080 36 03

Andreas Wallentin
Revision
Auktoriserad revisor
awallentin@deloitte.se
+46 70 080 35 83  

Fredrik Johansson
Revision
frjohansson@deloitte.se
+46 70 080 38 06

Malin Karlsson
Revision
makarlsson@deloitte.se
+46 70 080 38 11

Almedina Okanovic
Revision
aokanovic@deloitte.se
+46 70 080 38 15

Mats Hokander
Finansiell Rådgivare
mhokander@deloitte.se
+46 70 080 38 01 

Petra Sjöberg
Redovisning
Redovisningskonsult
psjoberg@deloitte.se
+46 70 080 38 13

Linnea Källman
Redovisning
Redovisniningskonsult
lkallman@deloitte.se
+46 70 080 38 14

Helen Bergström
Redovisning
Redovisningskonsult
hebergstrom@deloitte.se
+46 70 080 38 16

Sven Johannesson
Skatt
Skattejurist
sjohannesson@deloitte.se
+46 70 080 36 27     

Jacob Hellsten
Skatt, företagsöverlåtelser
Skattejurist
jhellsten@deloitte.se
+46 70 080 36 24

Björn Wåhlen
Skatt
bwahlen@deloitte.se
+46 70 080 36 15

Björn Winberg
Verksamhetsstyrning, IT- frågor
Verksamhetskonsult, auktoriserad redovisningskonsult
bwinberg@deloitte.se
+46 70 080 36 31 
 
 

Lasarettsgatan 3 331 30 Värnamo

Telefon :
+46 75 246 38 00

Fax :
+46 75 246 38 20

E-post :
info.varnamo@deloitte.se

Visa karta