Deloitte Värnamo

Våra kontor

Deloitte Värnamo

Deloitte har rätt kompetens och erfarenhet för vilka utmaningar och möjligheter du än står inför – som företag, som företagsledning och som ägare. Dina kontakter på Deloitte är ingången till ett omfattande nätverk lokalt, i Sverige och internationellt. I varje given situation kan du dra nytta av best practices för just din marknadssituation och samlade erfarenheter från en bredd av specialister.

På Deloittes kontor i Värnamo är vi 8 medarbetare som kan erbjuda dig kvalificerad rådgivning och hjälp i en alltmer komplex omgivning. För att stödja dig och ditt företag arbetar vi med team som har precis den kompetens och kunskap som krävs för den tjänst som efterfrågas. Tillsammans har vi bred erfarenhet och god kännedom om de lokala förutsättningarna som råder på din ort, ihop med det globala nätverk som Deloitte erbjuder. 

Öppettider 08.00-17.00 (15 juni-15 september 08.00-16.00)

 

Kontakta oss


Erik Grahnat
Kontorschef
Auktoriserad revisor
egrahnat@deloitte.se
+46 70 080 40 22

Malin Karlsson
Revision
Auktoriserad revisor
makarlsson@deloitte.se
+46 70 080 38 11

Jeanette Elbe
Revision
jelbe@deloitte.se
+46 70 080 38 05

Mikaela Malm
Redovisning
Redovisningskonsult
mmalm@deloitte.se
+46 70 080 40 33

Sven Johannesson
Skatt
sjohannesson@deloitte.se
+46 73 419 36 27    

Björn Wåhlen
Skatt
bwahlen@deloitte.se
+46 70 080 36 15

Zeinab Chalhoub
Revisor
zchalhoub@deloitte.se
+46 70 080 35 84

Andreas Wallentin
Auktoriserad revisor
awallentin@deloitte.se
+46 70 080 35 83

Revsul Dedic
Verksamhetskonsult i Värnamo och Jönköping 
rdedic@deloitte.se
+46 70 080 40 30

Lasarettsgatan 3 331 37 Värnamo

Visa karta