Deloitte Värnamo

Våra kontor

Deloitte Värnamo

Lasarettsgatan 3

331 30 Värnamo

Telefon: +46 75 246 38 00

Fax: +46 370-106 15

E-post : info.varnamo@deloitte.se

Visa karta

Deloitte erbjuder revision, redovisning och skatterådgivning i Värnamo med omnejd. Med det stora internationella nätverkets styrka och den lokala anknytningens relevans och förståelse erbjuder vi även tjänster inom företagsutveckling, business consulting, riskhantering och rådgivning vid köp eller försäljning av företag. 

Näringslivet i kommunen kännetecknas av den småländska företagsamheten, den omtalade Gnosjöandan. Vi jobbar tätt över kontorsgränserna och vi är ett 20-tal medarbetare  på Västbo och Östbo kontoren som servar GGVV-regionen.

Vi är en av pionjärerna i det nybyggda Vandalorum – Centrum för Konst och Design.

Kontakta oss

Henrik Davidsson

Kontorschef
Auktoriserad revisor
hedavidsson@deloitte.se
+46 75-246 38 04

 

Nicklas Lindberg
Auktoriserad revisor
nlindberg@deloitte.se
+46 75-246 38 03

 

Malin Karlsson
Revision
+46 75-246 38 11
makarlsson@deloitte.se

Mats Hokander
Finansiell Rådgivare
mhokander@deloitte.se
+46 75-246 38 01

Lisbeth Lindgren Eliasson
Redovisning
Auktoriserad redovisningskonsult  
llindgren@deloitte.se
+46 75-246 38 05     

Madeleine Svensson
Redovisning
Redovisningskonsult
madsvensson@deloitte.se
+46 75-246 38 02

Sven Johannesson
Skatt
Skattejurist
sjohannesson@deloitte.se
+46 75-246 36 27     

Jacob Hellsten
Skatt, företagsöverlåtelser
Skattejurist
jhellsten@deloitte.se
+46 75-246 36 24

IT- frågor
Björn Winberg
Verksamhetsstyrning, IT- frågor
Verksamhetskonsult, auktoriserad redovisningskonsult
bwinberg@deloitte.se
+46 75-246 36 31



Affärshälsa

Vältränade företag är starkare, friskare och sundare än andra. De mår bättre och lever längre. På vägen upplever de större livskvalitet i form av starkare varumärke, nöjdare ägare och gladare medarbetare. Vältrimmade företag är också smidigare, mer välbalanserade och har större motståndskraft.