Deloitte Växjö

Våra kontor

Deloitte Växjö

Deloitte har rätt kompetens och erfarenhet för vilka utmaningar och möjligheter du än står inför – som företag, som företagsledning och som ägare. Dina kontakter på Deloitte är ingången till ett omfattande nätverk lokalt, i Sverige och internationellt. I varje given situation kan du dra nytta av best practices för just din bransch och marknadssituation och de samlade erfarenheterna från en bredd av specialister.

På Deloitte i Växjö är vi drygt 12 medarbetare som finns tillgängliga för att hjälpa dig och ditt företag på bästa sätt. Vi sätter ihop ett team med precis den kompetens som behövs för den tjänst som efterfrågas. Tillsammans har
vi bred erfarenhet och god kännedom om de lokala förutsättningar som råder. Vi vänder oss till små, medelstora och stora företag oavsett bolagsform.

Utöver våra tjänster erbjuder vi möjlighet att nätverka med andra företagare, banker och advokater med flera, i aktiviteter såsom frukostmingel, kvinnligt nätverk, seminarier och skattedagar.

Öppettider 08.00-17.00 (15 juni-15 september 08.00-16.00)

 

Kontakta oss

Inger Nylander
Auktoriserad redovisningskonsult
inylander@deloitte.se
+46 73 419 36 09

Therese G Östberg 
Redovisning 
tostberg@deloitte.se
+46 70 080 36 11

Jessica Carlsson
Redovisning
jcarlsson@deloitte.se
+46 73 419 36 22

Besarta Hulaj 
Redovisning 
bhulaj@deloitte.se
+46 70 080 36 23

Catharina Linnér

Redovisning
clinner@deloitte.se 
+46 73 419 36 25

Ardit Muji
Redovisning
amuji@deloitte.se 
+46 70 080 36 18

Sven Johannesson
Skattejurist
sjohannesson@deloitte.se
+46 73 419 36 27

Björn Wåhlen
Skatt
bwahlen@deloitte.se
+46 70 080 36 15

Erik Grahnat 
Auktoriserad Revision
egrahnat@deloitte.se
+46 70 080 40 22

Linn Palmgren 
Auktoriserad Revision
lpalmgren@deloitte.se
+46 70 890 90 27

Sanna Ahlgren
Revision
saahlgren@deloitte.se
+46 70 080 36 14

Louise Beigart
Revision
lbeigart@deloitte.se
+46 70 080 36 16

Mathilda Niklasson
Revision
mniklasson@deloitte.se
+46 70 080 36 07

Kia Svarrer
Administration
ksvarrer@deloitte.se
+46 73 419 36 36

Kungsgatan 5 Box 192 352 30 Växjö

Visa karta