Deloitte Växjö

Våra kontor

Deloitte Växjö

Deloitte har rätt kompetens och erfarenhet för vilka utmaningar och möjligheter du än står inför – som företag, som företagsledning och som ägare. Dina kontakter på Deloitte är ingången till ett omfattande nätverk lokalt, i Sverige och internationellt. I varje given situation kan du dra nytta av best practices för just din bransch och marknadssituation och de samlade erfarenheterna från en bredd av specialister.

På Deloitte i Växjö är vi drygt 20 medarbetare som finns tillgängliga för att hjälpa dig och ditt företag på bästa sätt. Vi sätter ihop ett team med precis den kompetens som behövs för den tjänst som efterfrågas. Tillsammans har
vi bred erfarenhet och god kännedom om de lokala förutsättningar som råder. Vi vänder oss till små, medelstora och stora företag oavsett bolagsform.

Utöver våra tjänster erbjuder vi möjlighet att nätverka med andra företagare, banker och advokater med flera, i aktiviteter såsom frukostmingel, kvinnligt nätverk, seminarier och skattedagar.

Öppettider 08.00-17.00 (15 juni-15 september 08.00-16.00)

 

Kontakta oss

Patrik Hansén
Kontorschef
Auktoriserad revisor
pathansen@deloitte.se
+46 73 419 36 13  

Håkan Davidsson
Auktoriserad revisor
hdavidsson@deloitte.se
+46 73 419 36 03  

Karolina Ganholt
Auktoriserad revisor
kganholt@deloitte.se
+46 70 609 16 74

Louise Beigart
Revision
lbeigart@deloitte.se
+46 70 080 36 16

Amelie Karlsson
Revision
amkarlsson@deloitte.se
+46 70 080 36 33

Mariann Davidsson
Auktoriserad redovisningskonsult
mdavidsson@deloitte.se
+46 73 419 36 04  

Eva Björk
Auktoriserad redovisningskonsult

ebjoerk@deloitte.se 
+46 73 419 36 02  

Susanne Karlsson
Auktoriserad redovisningskonsult
sckarlsson@deloitte.se
+46 70 577 16 46  

Inger Nylander
Auktoriserad redovisningskonsult
inylander@deloitte.se
+46 73 419 36 09

Björn Winberg
Auktoriserad redovisningskonsult, Verksamhetskonsult
bwinberg@deloitte.se
+46 73 419 36 09

Catharina Linnér
Redovisning
clinner@deloitte.se 
+46 73 419 36 25

Sven Johannesson
Skattejurist
sjohannesson@deloitte.se
+46 73 419 36 27

Jacob Hellsten
Skattejurist, företagsöverlåtelser
jhellsten@deloitte.se
+46 70 080 36 24  

Björn Wåhlen
Skatt
bwahlen@deloitte.se
+46 70 080 36 15

Jennie Henriksen
Lön
jhenriksen@deloitte.se
+46 70 080 36 35

Kia Svarrer
Administration
ksvarrer@deloitte.se
+46 73 419 36 36


 



Kungsgatan 5 Box 192 352 30 Växjö

Telefon :
+46 75 246 36 00

Fax :
+46 75 246 36 20

E-post :
info.vaxjo@deloitte.se

Visa karta