Deloitte Vimmerby

Våra kontor

Deloitte Vimmerby

Mässhantverksgatan 1

598 40 Vimmerby

Telefon: +46 75 246 36 70

Fax: +46 492-129 33

E-post: info.vimmerby@deloitte.se

Visa karta

Deloitte erbjuder rådgivning, redovisning och revision i Vimmerby och Hultsfred med omnejd. Vi vänder oss till dig oavsett om du har ett litet, medelstort eller stort företag och oavsett vilken bolagsform du bedriver din verksamhet i. Vi skräddarsyr våra tjänster utefter dig och din verksamhets behov.

Tillsammans har vi bred erfarenhet och kompetens både lokalt och inom hela Deloitte. Med den lokala anknytningens relevans och förståelse, och med det stora internationella nätverkets styrka i ryggen, erbjuder vi även tjänster inom områden som exempelvis företagsutveckling, riskhantering och rådgivning vid ägaröverlåtelser.

Vi anpassar oss efter dina behov och sätter samman ett team som är tillgängliga att serva dig och ditt företag på bästa sätt. Sedan 2013 finns vi på Mässhantverksgatan i Vimmerby och på Norra Oskarsgatan 66 i Hultsfred. Välkommen till oss!

Kontakta oss

Britt-Marie Karlsson

Kontorschef
Auktoriserad revisor
bmkarlsson@deloitte.se
+46 75-246 36 73
Sitter i Hultsfred på fredagar
 
Jan Liljeblad
Auktoriserad revisor
jliljeblad@deloitte.se
+46 75-246 36 74
 
Sara Leijon
Redovisningskonsult
sleijon@deloitte.se
+46 75-246 36 71

Ulrica Wall

Redovisningskonsult
uwall@deloitte.se
+46 75-246 36 76
 
Viktoria Andersen
Revisorsassistent/Redovisningskonsult
vandersen@deloitte.se
+46 75-246 36 78
 
Sofia Sönnert
Redovisningskonsult
ssonnert@deloitte.se
+46 75-246 36 75

Maria Isaksson
Redovisningskonsult
misaksson@deloitte.se
+46 75 246 36 72



Affärshälsa

Vältränade företag är starkare, friskare och sundare än andra. De mår bättre och lever längre. På vägen upplever de större livskvalitet i form av starkare varumärke, nöjdare ägare och gladare medarbetare. Vältrimmade företag är också smidigare, mer välbalanserade och har större motståndskraft.