Deloittes kontor i Vimmerby
Deloitte Vimmerby

Våra kontor

Deloitte Vimmerby

Mässhantverksgatan 1

598 40 Vimmerby

Telefon : +46 75 246 36 70

Fax : +46 492-129 33

E-post : info.vimmerby@deloitte.se

Visa karta

Deloitte har rätt kompetens och erfarenhet för vilka utmaningar och möjligheter du än står inför – som företag, som företagsledning och som ägare. Dina kontakter på Deloitte är ingången till ett omfattande nätverk lokalt, i Sverige och internationellt. I varje given situation kan du dra nytta av best practices för just din marknadssituation och samlade erfarenheter från en bredd av specialister.

Vi är sju medarbetare som erbjuder rådgivning, redovisning och revision i Vimmerby och Hultsfred med omnejd. Vi vänder oss till dig oavsett om du har ett litet, medelstort eller stort företag och oavsett vilken bolagsform du bedriver din verksamhet i. Tillsammans har vi bred erfarenhet och kompetens både lokalt och inom hela Deloitte.

Med den lokala anknytningens relevans och förståelse, och med det stora internationella nätverkets styrka i ryggen, anpassar vi oss efter dina behov och sätter samman ett team som är tillgängligt att serva dig och ditt företag på bästa sätt.

Affärshälsa

Affärshälsa är vårt samlade erbjudande av proaktiv rådgivning till mindre och medelstora företag. Våra revisorer och konsulter håller dig uppdaterad kring nyheter som påverkar din verksamhet och föreslår lämpliga åtgärder för att möta förändringar på marknaden eller i regelverk. På så sätt kan vi bidra till att skapa sunda företag som håller alla delar av verksamheten i trim och har styrka att ta sig till nästa nivå.

Läs mer om Affärshälsa och våra tjänster >

 

Kontakta oss

Britt-Marie Karlsson
Kontorschef
Auktoriserad revisor
bmkarlsson@deloitte.se
+46 75-246 36 73
Sitter i Hultsfred på fredagar
 
Jan Liljeblad
Auktoriserad revisor
jliljeblad@deloitte.se
+46 75-246 36 74
 
Sara Leijon
Redovisningskonsult
sleijon@deloitte.se
+46 75-246 36 71

Ulrica Wall

Redovisningskonsult
uwall@deloitte.se
+46 75-246 36 76
 
Viktoria Andersen
Revisorsassistent/Redovisningskonsult
vandersen@deloitte.se
+46 75-246 36 78
 
Sofia Sönnert
Redovisningskonsult
ssonnert@deloitte.se
+46 75-246 36 75

Maria Isaksson
Redovisningskonsult
misaksson@deloitte.se
+46 75 246 36 72