Karriär

Lokala studentkontakter

Hör gärna av dig till någon av våra studentambassadörer vid frågor om uppsats, examensarbete eller karriäraktiviteter på din ort. Finns inte din ort på listan är du välkommen att kontakta vår centrala studentkoordinator längst ner på sidan.

Audit & Assurance

 
Uppsatsförfrågningar

uppsats.audit@deloitte.se

 

Stockholm

Malin Vegelius, mvegelius@deloitte.se

Gustaf Håkansson, ghakansson@deloitte.se

 

Göteborg 

student.goteborg@deloitte.se

 

Malmö

Madeleine Anarp, manarp@deloitte.se
Jonna Andersson, jonandersson@deloitte.se

 

Jönköping

Lovisa Dunge, ldunge@deloitte.se

 

Linköping

Kristin Wiström, kwistrom@deloitte.se  

 

Växjö

Anton Bengtsson, abengtsson@deloitte.se

 

Umeå

Erik Vänstedt, evanstedt@deloitte.se

 

Östersund

Jon Nilsson, jon.nilsson@deloitte.se

Bodil Andersson, bandersson@deloitte.se

Business Process Solutions (BPS)


Stockholm

Fredrika Ringborg, fringborg@deloitte.se


Göteborg

Isabelle Larsson, ilarsson@deloitte.se

Malmö

Gustaf Arlid, garlid@deloitte.se

Consulting


Stockholm/Malmö

SEConsultingSBR@deloitte.com

Risk Advisory


Stockholm

Simon Hasselqvist, shasselqvist@deloitte.se

Tax & Legal


Göteborg

Rasmus Johansson, rajohansson@deloitte.se

Per Elmby,  pelmby@deloitte.se

Christoffer Treutiger, ctreutiger@deloitte.se

Natalie Sevholt, nsevholt@deloitte.se

 

Malmö

Christian Schwartz, cschwartz@deloitte.se

Omar Khalil, okhalil@deloitte.se

 

Stockholm

taxstudent@deloitte.se 

Kontakta oss:

Kerstin Lövrup

Kerstin Lövrup

Studentkoordinator | Human Resources & Talent

Du är välkommen att kontakta Kerstin om du har frågor om Deloittes karriärevenemang för studenter eller rekrytering.... Mer