Karriär

Lokala kontakter för dig som är student

Hör gärna av dig till någon av våra studentambassadörer vid frågor om uppsats, examensarbete eller karriäraktiviteter på din ort. Finns inte din ort på listan är du välkommen att kontakta närmaste studentambassadör eller vår centrala studentkoordinator.

Audit & Assurance

Uppsatsförfrågningar

uppsats.audit@deloitte.se

Stockholm

Carin Andersson, Audit Stockholm, caandersson@deloitte.se 

Göteborg 

student.goteborg@deloitte.se

Malmö

Hanna Tengeborg, Audit Malmö, htengeborg@deloitte.se

Jönköping

Fredric Gyllensten, Audit Jönköping, fgyllensten@deloitte.se  

Linköping

Kristin Wiström, Audit Linköping, kwistrom@deloitte.se  

Växjö

Amelie Karlsson, Audit Växjö, amkarlsson@deloitte.se

Umeå

Sanna Ekman, Audit Umeå, sekman@deloitte.se

Johan Grönberg, Audit Umeå, jgronberg@deloitte.se 

Östersund

Jon Nilsson, Audit Östersund, jon.nilsson@deloitte.se

Bodil Andersson, Accounting Östersund, bandersson@deloitte.se 

Business Process Solutions (BPS)

Stockholm

Maria Rakic, mrakic@deloitte.se 

Göteborg

Sandra Lund, sandlund@deloitte.se 

Malmö

Gustaf Arlid, Business Process Solutions Malmö, garlid@deloitte.se

Consulting

Stockholm/Malmö

seconsultingbr@deloitte.se

Risk Advisory

Stockholm

Charlotte Wöhlecke, cwohlecke@deloitte.se 

Tax & Legal

Göteborg

Per Elmby,  pelmby@deloitte.se

Christoffer Treutiger, ctreutiger@deloitte.se 

Natalie Börjesson, nborjesson@deloitte.se 

Malmö

Christian Schwartz, cschwartz@deloitte.se

Omar Khalil, okhalil@deloitte.se 

Stockholm

taxstudent@deloitte.se