Karriär

Lokala studentkontakter

Hör gärna av dig till någon av våra studentambassadörer vid frågor om uppsats, examensarbete eller karriäraktiviteter på din ort. Finns inte din ort på listan är du välkommen att kontakta vår centrala studentkoordinator längst ner på sidan.

Audit & Assurance

 
Uppsatsförfrågningar

uppsats.audit@deloitte.se

 

Stockholm

Malin Vegelius, mvegelius@deloitte.se

Gustaf Håkansson, ghakansson@deloitte.se

 

Göteborg 

student.goteborg@deloitte.se

 

Malmö

Hanna Tengeborg, htengeborg@deloitte.se

 

Jönköping

Fredric Gyllensten, fgyllensten@deloitte.se 

 

Linköping

Kristin Wiström, kwistrom@deloitte.se  

 

Växjö

Amelie Karlsson, amkarlsson@deloitte.se

 

Umeå

Moa Forsberg, moforsberg@deloitte.se

Markus Johansson, markjohansson@deloitte.se

 

Östersund

Jon Nilsson, jon.nilsson@deloitte.se

Bodil Andersson, bandersson@deloitte.se

Business Process Solutions (BPS)


Stockholm

Maria Rakic, mrakic@deloitte.se

Göteborg

Sandra Lund, sandlund@deloitte.se


Malmö

Gustaf Arlid, garlid@deloitte.se

Consulting


Stockholm/Malmö

seconsultingbr@deloitte.se

Risk Advisory


Stockholm

Charlotte Wöhlecke, cwohlecke@deloitte.se

Tax & Legal


Göteborg

Per Elmby,  pelmby@deloitte.se

Christoffer Treutiger, ctreutiger@deloitte.se

Natalie Börjesson, nborjesson@deloitte.se

 

Malmö

Christian Schwartz, cschwartz@deloitte.se

Omar Khalil, okhalil@deloitte.se

 

Stockholm

taxstudent@deloitte.se 

Kontakta oss:

Agnes Holm Hedberg

Agnes Holm Hedberg

Studentkoordinator | Human Resources & Talent

Du är välkommen att kontakta Agnes om du har frågor om Deloittes karriärevenemang för studenter eller rekrytering.... Mer