Življenje v Deloittu

Pridružite se naši ekipi

Strokovnjak za forenziko (m/ž)

Deloitte Slovenija je eno izmed največjih storitvenih podjetij pri nas, ki je pri izvajanju profesionalnih storitev osredotočeno predvsem na odličnost. Z dostopom do izjemnega intelektualnega kapitala, ki šteje več kot 210.000 zaposlenih po vsem svetu, organizacija Deloitte zagotavlja storitve na štirih področjih, in sicer področju revizije, davčnega, poslovnega in finančnega svetovanja.

Zaradi nenehne rasti forenzičnih storitev v regiji Adriatic iščemo nove sodelavce, in sicer tokrat:

STROKOVNJAKA ZA FORENZIKO (m/ž)

Opis delovnega mesta:

Kot strokovnjak za forenziko boste zagotavljali visokokakovostne rezultate opravljenih storitev, ki bodo v skladu s strankinimi pričakovanji in zahtevami ter bodo prispevali k vodenju in razvoju forenzične prakse, odnosov s strankami in razumevanju trga.

Kaj pričakujemo in kakšne bodo vaše zadolžitve:
  • univerzitetna izobrazbo ekonomske ali druge povezane smeri,
  • več kot 3 leta delovnih izkušenj na področju forenzike (opravljanje preiskav, računalniška forenzika, poslovno obveščanje, reševanje sporov ipd.),
  • odlično poznavanje forenzičnega področja ter s tem povezane lokalne zakonodaje,
  • dobre analitične sposobnosti ter sposobnosti reševanja problemov,
  • sposobnost prilagajanja stresnim situacijam, skrbnost, vestnost, točnost in odgovornost,
  • sposobnost pripravljanja brezhibnih poročil,
  • obvladovanje angleškega jezika,
  • pripravljenost na službena potovanja.

Kaj nudimo:
  • enkratna priložnost za osebni in profesionalni razvoj,
  • delo v mednarodnem okolju in stalno izobraževanje in izpopolnjevanje ob delu,
  • privlačne nagrade za izkušenost in uspešnost.

Kandidate, ki ustrezajo navedenemu opisu, vabimo, da nam pošljejo življenjepis in ponudbo na zpeterlin@deloittece.com .

Prošnje bomo obravnavali kot strogo zaupne. Kontaktirali bomo le tiste, ki bodo prišli v ožji krog izbora kandidatov. Obravnavali bomo samo prijave, ki jih bomo prejeli do 30. septembra 2015.

Prijav brez pripetega življenjepisa ne bomo upoštevali.

Ali ste našli kaj koristno?

Related topics