Deloitte Jönköping

Våra kontor

Deloitte Jönköping

Kapellgatan 5

Box 353

551 15 Jönköping

Telefon: +46 75 246 40 00

Fax: +46 36-16 96 93

E-post: info.jonkoping@deloitte.se

Visa karta

Deloitte erbjuder revision, redovisning och skatterådgivning i Jönköping med omnejd. Med det stora internationella nätverkets styrka och den lokala anknytningens relevans och förståelse erbjuder vi även tjänster inom företagsutveckling, business consulting, riskhantering och rådgivning vid köp eller försäljning av företag. 

I Jönköping är vi 14 medarbetare som finns tillgängliga för att serva dig och ditt företag på bästa sätt. Deloitte är det naturliga valet för organisationer, företag och företagare som söker högkvalitativa tjänster. Genom vår höga tillgänglighet och kompetens samt vårt proaktiva arbetssätt skapar vi trygghet åt våra klienter.


Vi utsågs till Årets revisionsbyrå 2013 och 2012 och Årets Skatterådgivare 2012 - 2014. Tack vare vår erfarenhet och kunskap kan vi hjälpa företag, företagare och organisationer att skapa mervärde genom att ha rätt beslutsunderlag och därigenom fatta rätt beslut samt genom att utforma effektiva och robusta arbetsrutiner.


Kontakta oss

Pernilla Rehnberg            
Kontorschef, auktoriserad revisor
prehnberg@deloitte.se
+46 75 246 40 07
           
Torbjörn Bengtsson
Certifierad kommunal revisor
tbengtsson@deloitte.se
+46 75 246 40 18
                             
Robert Starck           
Skatterådgivning
rstarck@deloitte.se
+46 752 46 44 13

Jenny Lundin
Auktoriserad revisor
jlundin@deloitte.se
+46 75 246 40 14
                                    
Ragnar Thulin           
Verksamhetsutveckling
rthulin@deloitte.se
+46 75 246 40 08

Maria Karlsson
Redovisning
mkarlsson@deloitte.se
+46 75 246 40 17  
       

Kristina Engelke
Auktoriserad revisor
kengelke@deloitte.se
+46 75 246 40 13


Affärshälsa

Vältränade företag är starkare, friskare och sundare än andra. De mår bättre och lever längre. På vägen upplever de större livskvalitet i form av starkare varumärke, nöjdare ägare och gladare medarbetare. Vältrimmade företag är också smidigare, mer välbalanserade och har större motståndskraft.