Deloitte Jönköping

Våra kontor

Deloitte Jönköping

Deloitte har rätt kompetens och erfarenhet för vilka utmaningar och möjligheter du än står inför – som företag, som företagsledning och som ägare. Dina kontakter på Deloitte är ingången till ett omfattande nätverk lokalt, i Sverige och internationellt. I varje given situation kan du dra nytta av best practices för just din bransch och marknadssituation och de samlade erfarenheterna från en bredd av specialister.

På Deloittes kontor i Jönköping har vi en mycket bred kompetens inom revision, redovisning och skatterådgivning. Våra revisorer och konsulter erbjuder förutom våra traditionella tjänster även rådgivning inom företagsutveckling, finansiering etc. samt rådgivning vid köp eller försäljning av företag.

Vår strävan är att vara det naturliga valet för organisationer, företag och företagare som söker högkvalitativa tjänster. Genom vår höga tillgänglighet och kompetens samt vårt proaktiva arbetssätt skapar vi trygghet åt våra klienter. Från kontoret i Jönköping servar vi klienter i hela regionen med Deloittes totala tjänsteutbud. Vi vänder oss till små, medelstora och stora företag oavsett bolagsform. Vi skräddarsyr våra tjänster efter dig och din verksamhets behov.

Öppettider

08:00-16:00 (15 juni-15 september)
08:00-16.30 (16 september-14 juni)

 

Kontakta oss

Erik Grahnat
Kontorschef
Auktoriserad revisor
egrahnat@deloitte.se
+46 70 080 40 22

Pernilla Rehnberg
Partner och auktoriserad revisor
prehnberg@deloitte.se
+46 73 397 74 53

Torbjörn Bengtsson
Certifierad kommunal revisor
tbengtsson@deloitte.se
+46 70 080 40 18

Annika C Karlsson
Revisor
ackarlsson@deloitte.se
+46 70 080 40 05  

Sebastian Lundin
Auktoriserad revisor
slundin@deloitte.se
+46 70 080 40 24

My Olsenius
Revisor
molsenius@deloitte.se
+46 70 080 40 27

Mikaela Malm
Redovisningskonsult
mmalm@deloitte.se
+46 70 080 40 33

Sven Johannesson
Skattejurist
sjohannesson@deloitte.se
+46 73419 36 27

William Johansson
Revisor
wjohansson@deloitte.se
+46 70 080 40 32

Ulrika Uggla
Administratör
uuggla@deloitte.se
+46 70 080 40 17

Tatjana Zaric
Revisor
tzaric@deloitte.se
+46 70 080 40 26

Jimmy Lindberg
Verksamhetskonsult i Jönköping 
jlindberg@deloitte.se
+46 70 080 40 39

Revsul Dedic
Verksamhetskonsult i Värnamo och Jönköping 
rdedic@deloitte.se
+46 70 080 40 30

Björn Wåhlen
Skatt
bwahlen@deloitte.se
+46 70 080 36 15

Kapellgatan 5 Box 353 551 75 Jönköping

Visa karta