Deloitte Linköping

Våra kontor

Deloitte Linköping

Deloitte har rätt kompetens och erfarenhet för de utmaningar och möjligheter du står inför – som företag, som företagsledning och som ägare. Dina kontakter på Deloitte är ingången till ett omfattande nätverk lokalt, i Sverige och internationellt. I varje given situation kan du dra nytta av best practices för just din bransch och marknadssituation genom vår samlade erfarenhet.

I Linköping är vi drygt 20 medarbetare som erbjuder service till dig och ditt företag i Östergötland. Vår strävan är att vara det naturliga valet för organisationer, företag och företagare som söker högkvalitativa tjänster. Genom vår höga tillgänglighet och kompetens samt vårt proaktiva arbetssätt skapar vi trygghet åt våra klienter.

Välkommen att kontakta oss.

Öppettider 08.00-17.00 (15 juni-15 september 08.00-16.00) Lunchstängt 12.00-13.00

Kontakta oss

Emanuel Vardi
Revision
Auktoriserad revisor
Klusteransvarig Linköping, Oskarshamn, Västervik
emvardi@deloitte.se
+46 700-80 40 48 

Johan Nilsson
Revision
Auktoriserad revisor
jnilsson@deloitte.se
+46 733-97 16 33  

Kristin Wiström
Revision
Auktoriserad revisor
kwistrom@deloitte.se
+46 700-80 40 58

Olof Braaf
Revision
Auktoriserad revisor
obraaf@deloitte.se
+46 708-13 04 38

Linnéa Melin
Gruppchef Redovisning
Redovisningskonsult
lmelin@deloitte.se
+46 700-80 40 69

Anna Kuisma
Stf Gruppchef Redovisning
Auktoriserad Redovisningskonsult
akuisma@deloitte.se
+46 700-80 40 62

Charlotta Ellbrant
Administration
cellbrant@deloitte.se
+46 700-80 40 88

Storgatan 24 Box 548 581 07 Linköping

Visa karta