Deloittes kontor i Linköping
Deloitte Linköping

Våra kontor

Deloitte Linköping

Storgatan 24

Box 548

581 07 Linköping

Telefon : +46 75 246 40 50

Fax : +46 75 246 40 70

E-post : info.linkoping@deloitte.se

Visa karta

Deloitte har rätt kompetens och erfarenhet för vilka utmaningar och möjligheter du än står inför – som företag, som företagsledning och som ägare. Dina kontakter på Deloitte är ingången till ett omfattande nätverk lokalt, i Sverige och internationellt. I varje given situation kan du dra nytta av best practices för just din bransch och marknadssituation och de samlade erfarenheterna från en bredd av specialister.

I Linköping är vi drygt 20 medarbetare som erbjuder service till dig och ditt företag i Östergötland. Vår strävan är att vara det naturliga valet för organisationer, företag och företagare som söker högkvalitativa tjänster. Genom vår höga tillgänglighet och kompetens samt vårt proaktiva arbetssätt skapar vi trygghet åt våra klienter.

Vi utsågs till Årets revisionsbyrå 2012-2013 samt Årets Skatterådgivare 2012-2015. Tack vare erfarenhet och kunskap kan vi hjälpa företag och organisationer att skapa mervärde genom konsultationer som leder till väl underbyggda beslutsunderlag.

Affärshälsa

Affärshälsa är vårt samlade erbjudande av proaktiv rådgivning till mindre och medelstora företag. Våra revisorer och konsulter håller dig uppdaterad kring nyheter som påverkar din verksamhet och föreslår lämpliga åtgärder för att möta förändringar på marknaden eller i regelverk. På så sätt kan vi bidra till att skapa sunda företag som håller alla delar av verksamheten i trim och har styrka att ta sig till nästa nivå.

Läs mer om Affärshälsa och våra tjänster >

 

Kontakta oss

Johan Månsson
Kontorschef
jmanssono@deloitte.se
075-246 40 60

Kajsa Bellinger
Revision
Auktoriserad revisor
kbellinger@deloitte.se
+46 75 246 40 63

Olof Braaf
Revision
Auktoriserad revisor
obraaf@deloitte.se
+46 75 246 40 71  

Mattias Stenmark
Revision
Auktoriserad revisor
mstenmark@deloitte.se
+46 75 246 40 55

Mikael Öggesjö
Redovisning, Bokslut och Årsredovisning
Redovisningsansvarig
moggesjo@deloitte.se
+46 700 80 40 53

Lena Karlsson
Löneadministration
Lönekonsult
lekarlsson@deloitte.se
+46 75 246 40 75

Maria Manholm
Löneadministration
Lönekonsult
mmanholm@deloitte.se
+46 75 246 40 85

Charlotta Ellbrant
Administration
cellbrant@deloitte.se
+46 75 246 40 88