Deloitte Linköping

Våra kontor

Deloitte Linköping

Deloitte har rätt kompetens och erfarenhet för vilka utmaningar och möjligheter du än står inför – som företag, som företagsledning och som ägare. Dina kontakter på Deloitte är ingången till ett omfattande nätverk lokalt, i Sverige och internationellt. I varje given situation kan du dra nytta av best practices för just din bransch och marknadssituation och de samlade erfarenheterna från en bredd av specialister.

I Linköping är vi drygt 20 medarbetare som erbjuder service till dig och ditt företag i Östergötland. Vår strävan är att vara det naturliga valet för organisationer, företag och företagare som söker högkvalitativa tjänster. Genom vår höga tillgänglighet och kompetens samt vårt proaktiva arbetssätt skapar vi trygghet åt våra klienter.

Vi utsågs till Årets revisionsbyrå 2012-2013 samt Årets Skatterådgivare 2012-2015. Tack vare erfarenhet och kunskap kan vi hjälpa företag och organisationer att skapa mervärde genom konsultationer som leder till väl underbyggda beslutsunderlag.

Öppettider 15 juni-15 september 08.00-16.00

 

Kontakta oss

Johan Nilsson
Kontorschef
Auktoriserad revisor
jnilsson@deloitte.se
+46 733-97 16 33  

Emanuel Vardi
Stf. Kontorschef
Auktoriserad revisor
evardi@deloitte.se
+46 700-80 40 48 

Mattias Stenmark
Marknadsansvarig
Auktoriserad revisor
mstenmark@deloitte.se
 
+46 700-80 40 55

Olof Braaf
Revision
Auktoriserad revisor
obraaf@deloitte.se
 +46 708-13 04 38  

Linnéa Melin
Redovisning
Redovisningskonsult
lmelin@deloitte.se
+46 700-80 40 69

Linda Hennings
Ansvarig Löneadministration
Auktoriserad Lönekonsult
lhennings@deloitte.se
+46 700-80 40 96

Charlotta Ellbrant
Administration
cellbrant@deloitte.se
+46 700-80 40 88



 

Storgatan 24 Box 548 581 07 Linköping

Telefon :
+46 75 246 40 50

Fax :
+46 75 246 40 70

E-post :
info.linkoping@deloitte.se

Visa karta