Deloitte Linköping

Våra kontor

Deloitte Linköping

Storgatan 24

Box 548

581 07 Linköping

Telefon: +46 75 246 40 50

Fax: +46 13-37 77 88

E-post: info.linkoping@deloitte.se

Visa karta

Deloitte erbjuder revision, redovisning och skatterådgivning i Linköping med omnejd. Med det stora internationella nätverkets styrka och den lokala anknytningens relevans och förståelse erbjuder vi även tjänster inom löneadministration,  företagsutveckling, business consulting, riskhantering och rådgivning vid köp eller försäljning av företag.

Kontakta oss

Johan Månsson
Kontorschef
jmanssono@deloitte.se
075-246 40 60

Kajsa Bellinger
Revision
Auktoriserad revisor
kbellinger@deloitte.se
+46 75 246 40 63

Olof Braaf
Revision
Auktoriserad revisor
obraaf@deloitte.se
+46 75 246 40 71  

Mattias Stenmark
Revision
Auktoriserad revisor
mstenmark@deloitte.se
+46 75 246 40 55

Mikael Öggesjö
Redovisning, Bokslut och Årsredovisning
Redovisningsansvarig
moggesjo@deloitte.se
+46 700 80 40 53

Lena Karlsson
Löneadministration
Lönekonsult
lekarlsson@deloitte.se
+46 75 246 40 75

Maria Manholm
Löneadministration
Lönekonsult
mmanholm@deloitte.se
+46 75 246 40 85

Charlotta Ellbrant
Administration
cellbrant@deloitte.se
+46 75 246 40 88


Affärshälsa

Vältränade företag är starkare, friskare och sundare än andra. De mår bättre och lever längre. På vägen upplever de större livskvalitet i form av starkare varumärke, nöjdare ägare och gladare medarbetare. Vältrimmade företag är också smidigare, mer välbalanserade och har större motståndskraft.