Deloitte Nybro

Våra kontor

Deloitte Nybro

Deloitte har rätt kompetens och erfarenhet för vilka utmaningar och möjligheter du än står inför – som företag, som företagsledning och som ägare. Dina kontakter på Deloitte är ingången till ett omfattande nätverk lokalt, i Sverige och internationellt. I varje given situation kan du dra nytta av best practices för just din marknadssituation och samlade erfarenheter från en bredd av specialister.
Deloitte erbjuder revision, redovisning och skatterådgivning i Nybro med omnejd.

Med det stora internationella nätverkets styrka och den lokala anknytningens relevans och förståelse erbjuder vi även tjänster inom företagsutveckling, business consulting, riskhantering och rådgivning vid köp eller försäljning av företag.

 

Affärshälsa

Affärshälsa är vårt samlade erbjudande av proaktiv rådgivning till mindre och medelstora företag. Våra revisorer och konsulter håller dig uppdaterad kring nyheter som påverkar din verksamhet och föreslår lämpliga åtgärder för att möta förändringar på marknaden eller i regelverk. På så sätt kan vi bidra till att skapa sunda företag som håller alla delar av verksamheten i trim och har styrka att ta sig till nästa nivå.

Läs mer om Affärshälsa och våra tjänster >

Kontakta oss

Christian Johansson
Kontorschef, Auktoriserad Revisor
chjohansson@deloitte.se
+46 75 246 39 02

Joachim Nilsson
Auktoriserad Revisor
jonilsson@deloitte.se
+46 75 246 39 07
                                    
Mats Peterson           
Godkänd Revisor
mapeterson@deloitte.se
+46 75 246 48 11

Jenny Arvidsson           
Revisor
jarvidsson@deloitte.se
+46 75 246 39 05
                                    
Caroline Turkowitch           
Revisor
cturkowitch@deloitte.se
+46 75 246 39 04

Therése Ideström           
Auktoriserad Redovisningskonsult
tidestroem@deloitte.se
+46 75 246 39 06
                                    
Sofie Nilsson     
Redovisningskonsult
sonilsson@deloitte.se
+46 75 246 39 08

Sabina Wilson
Redovisningskonsult
sawnilsson@deloitte.se
+46 75 246 39 03



Garvare Nybergsgata 4 382 30 Nybro

Telefon :
+46 75 246 39 00

Fax :
+46 75 246 39 01

E-post :
info.nybro@deloitte.se