Deloitte Nybro

Våra kontor

Deloitte Nybro

Garvare Nybergsgata 4

382 30 Nybro

Telefon: +46 75 246 39 00

Fax: +46 481-183 01

E-post: info.nybro@deloitte.se

Visa karta

Deloitte erbjuder revision, redovisning och skatterådgivning i Nybro med omnejd. Med det stora internationella nätverkets styrka och den lokala anknytningens relevans och förståelse erbjuder vi även tjänster inom företagsutveckling, business consulting, riskhantering och rådgivning vid köp eller försäljning av företag.

Kontakta oss

Christian Johansson
Kontorschef, Auktoriserad Revisor
chjohansson@deloitte.se
+46 75 246 39 02     

Joachim Nilsson
Auktoriserad Revisor
jonilsson@deloitte.se
+46 75 246 39 07
                                    
Mats Peterson           
Godkänd Revisor
mapeterson@deloitte.se
+46 75 246 48 11

Jenny Arvidsson           
Revisor
jarvidsson@deloitte.se
+46 75 246 39 05
                                    
Caroline Turkowitch           
Revisor
cturkowitch@deloitte.se
+46 75 246 39 04

Therése Ideström           
Auktoriserad Redovisningskonsult
tidestroem@deloitte.se
+46 75 246 39 06
                                    
Emma Johansson     
Redovisningskonsult
ejohansson@deloitte.se
+46 75 246 39 12



Affärshälsa

Vältränade företag är starkare, friskare och sundare än andra. De mår bättre och lever längre. På vägen upplever de större livskvalitet i form av starkare varumärke, nöjdare ägare och gladare medarbetare. Vältrimmade företag är också smidigare, mer välbalanserade och har större motståndskraft.