Deloitte Malmö

Våra kontor

Deloitte Malmö

Deloitte erbjuder revision, redovisning och skatterådgivning i Malmöregionen med omnejd. Med det stora internationella nätverkets styrka och den lokala anknytningens relevans och förståelse erbjuder vi även tjänster inom företagsutveckling, business consulting, riskhantering och rådgivning vid köp eller försäljning av företag.

På Malmökontoret är vi ca 150 medarbetare inom våra olika affärsområden. Att lösa problem kräver ofta kompetenser från mer än ett av våra affärsområden och därför erbjuder vi en kombination av våra tjänster. Deloitte är partner till flera lokala organisationer såsom StyrelseAkademien Skåne, Sydsvenska Industri- och Handelskammaren, Financial Meetings, Lunds Ekonomihögskola, med flera. Vi anser att lokalt engagemang är nyckeln till en hållbar utveckling i regionen.

 

Kontakta oss

Kontorschef

Maria Ekelund
mekelund@deloitte.se
+46 73 397 61 73

Jeanette Roosberg
Audit and Assurance 
jroosberg@deloitte.se
+46 73 397 64 52 

Charlotte Lindesvärd
Individbeskattning
clindesvard@deloitte.se
+46 73 397 61 79

Joakim Torbjörn
Consulting
jtorbjorn@deloitte.se
+46 70 080 42 40

Martin Nilsson
Business Process Solutions
mnilsson@deloitte.se
+46 76 847 23 16

Mato Saric
Business Tax och Transfer Pricing
msaric@deloitte.se
+46 76 827 61 66 

Johan Mikaelsson
Tax & Legal
jmikaelsson@deloitte.se
+46 70 080 42 43

Benny Persson
VAT
bpersson@deloitte.se 
+46 73 397 13 11

Björn Edsfeldt 
Financial Advisory
bedsfeldt@deloitte.se
+46 70 080 42 33 

Hjälmaregatan 3 Box 386 201 23 Malmö

Telefon :
+46 75 246 41 00

Fax :
+46 75-246 41 10

E-post :
info.malmo@deloitte.se

Visa karta