A Deloitte Legal Csapata

About us

A Deloitte Legal csapata

Témakörök

dr. Erdős Gábor

Irodavezető ügyvéd

Gábor szakterületei: Bankszektor, Ingatlanok, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

gerdos@deloittece.com

+36 (1) 428 6813

dr. Erdős Gábor

dr. Gömöri Gábor

Ügyvéd, Partner Associate

Gábor szakterülete: Ingatlanok

Elérhetőség

ggomori@deloittece.com

+36 (1) 428 6189

dr. Gömöri Gábor

dr. Göndöcz Péter

Ügyvéd, Partner Associate

Péter szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

pgondocz@deloittece.com

+36 (1) 428 6974

dr. Göndöcz Péter

dr. Baranyi Gábor

Ügyvéd, Partner Associate

Gábor szakterülete: Deloitte Private

Elérhetőség:

gbaranyi@deloittece.com

+36 (1) 428 6846

dr. Baranyi Gábor

dr. Harcos Mihály

Ügyvéd, Partner Associate

Mihály szakterülete: Adóperes ügyek

Elérhetőség:

mharcos@deloittece.com

+36 (1) 428 6472

dr. Harcos Mihály

dr. Bokor Luca

Ügyvéd, Partner Associate

Luca szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor

Elérhetőség:

lbokor@deloittece.com

+36 (1) 428 6207

dr. Bokor Luca

dr. Majoros Gábor

Ügyvéd, Managing Associate

Gábor szakterülete: Energiaipar

Elérhetőség:

gmajoros@deloittece.com

+36 (1) 428 6147

dr. Majoros Gábor

dr. Szauter Ákos

Ügyvéd, Managing Associate

Ákos szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

aszauter@deloittece.com

+36 (1) 428 6645

dr. Szauter Ákos

dr. Al Sallami Linda

Ügyvéd, Senior Associate

Linda szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor

Elérhetőség:

lalsallami@deloittece.com

+36 (1) 428 6226

Al-Sallami Linda

dr. Veress Máté

Ügyvéd, Senior Associate

Máté szakterületei: Ingatlanok

Elérhetőség:

mveress@deloittece.com

+36 (1) 428 6155

Veress Máté

dr. Bihari-Horváth Gyula

Ügyvédjelölt, Associate

Gyula szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor

Elérhetőség: 

gybiharihorvath@deloittece.com

+36 (1) 428 6261

Bihari-Horváth Gyula

dr. Fekete Máté

Ügyvédjelölt, Associate

Máté szakterülete: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

mfekete@deloittece.com

+36 (1) 428 6538

Fekete Máté

dr. Horváth Gergely

Ügyvédjelölt, Associate

Gergely szakterületei: Energiajog, Vállalati jog

Elérhetőség:

gehorvath@deloittece.com

+36 (1) 428 6101

Horváth Gergely

dr. Kránitz Fanni

Ügyvédjelölt, Associate

Fanni szakterülete: Bankszektor, Ingatlanjog

Elérhetőség:

fkranitz@deloittece.com

+36 (1) 428 6202

Kránitz Fanni

dr. Kreutzer Ádám

Ügyvédjelölt, Associate

Ádám szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

akreutzer@deloittece.com

+36 (1) 428 6828

Kreutzer Ádám

dr. Patyi Eszter

Ügyvédjelölt, Associate

Eszter szakterülete: Adóperes ügyek

Elérhetőség:

epatyi@deloittece.com

+36 (1) 428 6890

 

Patyi Eszter

dr. Pintér Zsolt

Ügyvédjelölt, Associate

Zsolt szakterületei: Ingatlanjog, Adatvédelem

Elérhetőség:

zpinter@deloittece.com

+36 (1) 428 6271

Pintér Zsolt

dr. Szabó Fruzsina

Ügyvédjelölt, Associate

Fruzsina szakterületei: Adatvédelem, Kereskedelem, Munkajog

Elérhetőség:

fszabo@deloittece.com

+36 (1) 428 6537

Szabó Fruzsina

dr. Selymes Ádám

Ügyvédjelölt, Associate

Ádám szakterületei: Bankszektor, Adatvédelem

aselymes@deloittece.com

+36 (1) 428 6484

Selymes Ádám

dr. Szuh Vivien

Ügyvédjelölt, Associate

Máté szakterületei: Vállalati jog, Kereskedelem, Munkajog

Elérhetőség:

vszuh@deloittece.com

+36 (1) 428 6675

Szuh Vivienn

dr. Walter Viktória

Ügyvédjelölt, Associate

Viktória szakterülete: Bankszektor

Elérhetőség:

vwalter@deloittece.com

+36 (1) 428 6146

Walter Viktória
Hasznosnak találta?