A Deloitte Legal Csapata

About us

A Deloitte Legal csapata

dr. Kövesdy Attila

Ügyvéd, Partner

Elérhetőség:

akovesdy@deloittece.com

+36 (1) 428 6800

dr. Göndöcz Péter

dr. Göndöcz Péter

Ügyvéd, Partner

Péter szakterületei: Társasági jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

pgondocz@deloittece.com

+36 (1) 428 6974

dr. Göndöcz Péter

dr. Baranyi Gábor

Ügyvéd, Partner

Gábor szakterülete: Deloitte Private

Elérhetőség:

gbaranyi@deloittece.com

+36 (1) 428 6846

dr. Baranyi Gábor

dr. Harcos Mihály

Ügyvéd, Partner

Mihály szakterülete: Adóperes ügyek

Elérhetőség:

mharcos@deloittece.com

+36 (1) 428 6472

dr. Harcos Mihály

dr. Csider Magdolna

Ügyvéd, Partner Associate

Magdolna szakterülete: Ingatlanjog

Elérhetőség:

mcsider@deloittece.com

+36 (1) 428 6209

Csider Magdolna

dr. Szauter Ákos

Ügyvéd, Partner Associate

Ákos szakterületei: Társasági jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

aszauter@deloittece.com

+36 (1) 428 6645

dr. Szauter Ákos

dr. Al Sallami Linda

Ügyvéd, Senior Managing Associate

Linda szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor, Tőkepiaci szektor

Elérhetőség:

lalsallami@deloittece.com

+36 (1) 428 6226

Al Sallami Linda

dr. Babus Gábor

Ügyvéd, Managing Associate

Gábor szakterülete: Ingatlanjog

Elérhetőség:

gbabus@deloittece.com

+36 (1) 428 6430

Babus Gábor

dr. Boross Ádám

Ügyvéd, Managing Associate

Ádám szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor

Elérhetőség:

aboross@deloittece.com

+36 (1) 428 6800

Al Sallami Linda

dr. Chiovini Márk

Ügyvéd, Managing Associate

Márk szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

mchiovini@deloittece.com

+36 (1) 428 6800

Al Sallami Linda

dr. Miks Anna

Ügyvéd, Managing Associate

Anna szakterületei: Versenyjog, Fogyasztóvédelem

Elérhetőség:

amiks@deloittece.com

+36 20 298 9582

Miks Anna

dr. Gál Brigitta

Ügyvéd, Managing Associate

Brigitta szakterületei: Adatvédelem, Munkajog

Elérhetőség:

bgal@deloittece.com

+36 1 211 7116

banczi lea

dr. Kustos Petra

Ügyvéd, Managing Associate

Petra szakterületei: Adatvédelem, Technológia

Elérhetőség:

pkustos@deloittece.com

+36 1 428 6800

banczi lea

dr. Durst Helga

Ügyvéd, Senior Associate

Helga szakterületei: Munkajog, Adatvédelem

Elérhetőség:

hdurst@deloittece.com

+36 (1) 428 6144

Szuh Vivienn

dr. Fábián Albert

Ügyvéd, Manager

Albert szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

alfabian@deloittece.com

+36 1 428 6828

Walter Viktória

dr. Fekete Máté

Ügyvéd, Senior Associate

Máté szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

mfekete@deloittece.com

+36 (1) 428 6538

Fekete Máté

dr. Hajdú Viktor

Ügyvéd, Senior Associate

Viktor szakterülete: Adóperes ügyek

Elérhetőség:

vhajdu@deloittece.com

+36 (1) 428 6234

dr. Harcos Mihály

dr. Herce Zoltán

Ügyvéd, Senior Associate

Zoltán szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor

Elérhetőség:

zhercze@deloittece.com

+36 (1) 428 6763

Al Sallami Linda

dr. Kreutzer Ádám

Ügyvéd, Senior Associate

Ádám szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

akreutzer@deloittece.com

+36 (1) 428 6828

Kreutzer Ádám

dr. Marjai Dorottya

Ügyvéd, Senior Associate

Dorottya szakterületei: vállalati jog, fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

dmarjai@deloittece.com

 

pek nanetta

dr. Pék Nanetta

Ügyvéd, Senior Associate

Nanetta szakterületei: vállalati jog, fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

npek@deloittece.com

+36 1 428 6759

 

pek nanetta

dr. Séllyei Szabolcs

Ügyvéd, Senior Associate

Szabolcs szakterületei:  Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

ssellyei@deloittece.com

 

pek nanetta

dr. Takács Diána

Ügyvéd, Senior Associate

Diána szakterületei: Adóperes ügyek

Elérhetőség:

dtakacs@deloittece.com

+36 (1) 428 6911

Walter Viktória

dr. Walter Viktória

Ügyvéd, Senior Associate

Viktória szakterületei: Peres ügyek

Elérhetőség:

vwalter@deloittece.com

+36 (1) 428 6146

Walter Viktória

dr. Albert Lili

Ügyvédjelölt, Associate

Lili szakterületei: Adatvédelem, Technológia

Elérhetőség:

lialbert@deloittece.com

Horváth Gergely

dr. Rideg Sára

Ügyvédjelölt, Associate

Sára szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor, Energiajog

Elérhetőség:

srideg@deloittece.com

+36 (1) 428 6144

Horváth Gergely

dr. Mihalik Bence

Ügyvédjelölt, Associate

Bence szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor

Elérhetőség:

bmihalik@deloittece.com

+36 (1) 428 6543

Mihalik Bence

dr. Pintér Zsolt

Ügyvédjelölt, Associate

Zsolt szakterületei: Ingatlanjog, Adatvédelem

Elérhetőség:

zpinter@deloittece.com

+36 (1) 428 6271

Pintér Zsolt
Hasznosnak találta?