A Deloitte Legal Csapata

About Us

A Deloitte Legal csapata

Témakörök

dr. Erdős Gábor

Irodavezető ügyvéd

Gábor szakterületei: Bankszektor, Ingatlanok, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

gerdos@deloittece.com

+36 (1) 428 6813

dr. Erdős Gábor

dr. Gömöri Gábor

Ügyvéd, Partner Associate

Gábor szakterülete: Ingatlanok

Elérhetőség

ggomori@deloittece.com

+36 (1) 428 6189

dr. Gömöri Gábor

dr. Göndöcz Péter

Ügyvéd, Partner Associate

Péter szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

pgondocz@deloittece.com

+36 (1) 428 6974

dr. Göndöcz Péter

dr. Baranyi Gábor

Ügyvéd, Partner Associate

Gábor szakterülete: Deloitte Private

Elérhetőség:

gbaranyi@deloittece.com

+36 (1) 428 6846

dr. Baranyi Gábor

dr. Harcos Mihály

Ügyvéd, Partner Associate

Mihály szakterülete: Adóperes ügyek

Elérhetőség:

mharcos@deloittece.com

+36 (1) 428 6472

dr. Harcos Mihály

dr. Bokor Luca

Ügyvéd, Partner Associate

Luca szakterületei: Bankszektor, pénzintézeti szektor

Elérhetőség:

lbokor@deloittece.com

+36 (1) 428 6207

dr. Bokor Luca

dr. Szabó Réka

Ügyvéd, Partner Associate

Réka szakterülete: Energiaipar

Elérhetőség:

rszabo@deloittece.com

+36 (1) 428 6896

dr. Szabó Réka

dr. Majoros Gábor

Ügyvéd, Senior Associate

Gábor szakterülete: Energiaipar

Elérhetőség:

gmajoros@deloittece.com

+36 (1) 428 6147

dr. Majoros Gábor

dr. Szauter Ákos

Ügyvéd, Senior Associate

Ákos szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

aszauter@deloittece.com

+36 (1) 428 6645

dr. Szauter Ákos

Várnagy Rita

Ügyvédjelölt, Associate

Rita szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

rvarnagy@deloittece.com

+36 (1) 428 6423

dr. Várnagy Rita

Kreutzer Ádám

Ügyvédjelölt, Associate

Ádám szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

akreutzer@deloittece.com

+36 (1) 428 6828

Kreutzer Ádám

Fekete Máté

Ügyvédjelölt, Associate

Máté szakterülete: Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

mfekete@deloittece.com

+36 (1) 428 6538

Fekete Máté

Bihari-Horváth Gyula

Ügyvédjelölt, Associate

Gyula szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor

Elérhetőség: Bankszektor, pénzintézeti szektor

gybiharihorvath@deloittece.com

+36 (1) 428 6261

Bihari-Horváth Gyula

Veress Máté

Ügyvédjelölt, Associate

Máté szakterületei: Ingatlanok

Elérhetőség:

mveress@deloittece.com

+36 (1) 428 6155

Veress Máté

Szuh Vivien

Ügyvédjelölt, Associate

Máté szakterületei: Egészségügy, Kereskedelem, Munkajog

Elérhetőség:

vszuh@deloittece.com

+36 (1) 428 6675

Szuh Vivienn

Szabó Fruzsina

Ügyvédjelölt, Associate

Fruzsina szakterületei: Egészségügy, kereskedelem, Munkajog

Elérhetőség:

fszabo@deloittece.com

+36 (1) 428 6537

Szabó Fruzsina

Patyi Eszter

Ügyvédjelölt, Associate

Eszter szakterülete: Adóperes ügyek

Elérhetőség:

epatyi@deloittece.com

+36 (1) 428 6890

Patyi Eszter

Walter Viktória

Ügyvédjelölt, Associate

Viktória szakterülete: Bankszektor

Elérhetőség:

vwalter@deloittece.com

+36 (1) 428 6146

Walter Viktória

Kránitz Fanni

Ügyvédjelölt, Associate

Fanni szakterülete: Bankszektor

Elérhetőség:

fkranitz@deloittece.com

+36 (1) 428 6202

Kránitz Fanni
Hasznosnak találta?