A Deloitte Legal Csapata

About us

A Deloitte Legal csapata

dr. Kövesdy Attila

Ügyvéd, Partner

Elérhetőség:

akovesdy@deloittece.com

+36 (1) 428 6800

dr. Göndöcz Péter

dr. Göndöcz Péter

Ügyvéd, Partner

Péter szakterületei: Társasági jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

pgondocz@deloittece.com

+36 (1) 428 6974

dr. Göndöcz Péter

dr. Baranyi Gábor

Ügyvéd, Partner

Gábor szakterülete: Deloitte Private

Elérhetőség:

gbaranyi@deloittece.com

+36 (1) 428 6846

dr. Baranyi Gábor

dr. Harcos Mihály

Ügyvéd, Partner

Mihály szakterülete: Adóperes ügyek

Elérhetőség:

mharcos@deloittece.com

+36 (1) 428 6472

dr. Harcos Mihály

dr. Csider Magdolna

Ügyvéd, Partner Associate

Magdolna szakterülete: Ingatlanjog

Elérhetőség:

mcsider@deloittece.com

+36 (1) 428 6209

Csider Magdolna

dr. Szauter Ákos

Ügyvéd, Partner Associate

Ákos szakterületei: Társasági jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

aszauter@deloittece.com

+36 (1) 428 6645

dr. Szauter Ákos

dr. Al Sallami Linda

Ügyvéd, Managing Associate

Linda szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor, Tőkepiaci szektor

Elérhetőség:

lalsallami@deloittece.com

+36 (1) 428 6226

Al Sallami Linda

dr. Babus Gábor

Ügyvéd, Managing Associate

Gábor szakterülete: Ingatlanjog

Elérhetőség:

gbabus@deloittece.com

+36 (1) 428 6430

Babus Gábor

dr. Gyurity Bránkó

Ügyvéd, Managing Associate

Bránkó szakterületei: Energiajog

Elérhetőség:

bgyurity@deloittece.com

+36 (1) 428 6813

Várszeghi Balázs

dr. Miks Anna

Ügyvéd, Managing Associate

Anna szakterületei: Versenyjog, Fogyasztóvédelem

Elérhetőség:

amiks@deloittece.com

+36 20 298 9582

Miks Anna

dr. Bánczi Lea

Ügyvéd, Managing Associate

Lea szakterületei: Adatvédelem, Kereskedelmi jogTechnológia

Elérhetőség:

lbanczi@deloittece.com

+36 1 428 6369

banczi lea

dr. Fábián Albert

Ügyvéd, Senior Associate

Albert szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

alfabian@deloittece.com

+36 1 428 6828

Walter Viktória

dr. Herce Zoltán

Ügyvéd, Senior Associate

Zoltán szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor

Elérhetőség:

zhercze@deloittece.com

+36 (1) 428 6763

Al Sallami Linda

dr. Koller Csenge

Ügyvéd, Senior Associate

Csenge szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

ckoller@deloittece.com

+36 (1) 428 6522

Koller Csenge

dr. Kreutzer Ádám

Ügyvéd, Senior Associate

Ádám szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

akreutzer@deloittece.com

+36 (1) 428 6828

Kreutzer Ádám

dr. Marjai Dorottya

Ügyvéd, Senior Associate

Dorottya szakterületei: vállalati jog, fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

dmarjai@deloittece.com

 

pek nanetta

dr. Séllyei Szabolcs

Ügyvéd, Senior Associate

Szabolcs szakterületei:  Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

ssellyei@deloittece.com

 

pek nanetta

dr. Takács Diána

Ügyvéd, Senior Associate

Diána szakterületei: Peres ügyek

Elérhetőség:

dtakacs@deloittece.com

+36 (1) 428 6911

Walter Viktória

dr. Rideg Sára

Ügyvédjelölt, Associate

Sára szakterületei: Energiajog

Elérhetőség:

srideg@deloittece.com

+36 (1) 428 6144

Horváth Gergely

dr. Dunka Sarolta

Ügyvédjelölt, Associate

Sarolta szakterületei: Peres ügyek

Elérhetőség:

sdunka@deloittece.com

+36 (1) 428 6497

Walter Viktória

dr. Durst Helga

Ügyvédjelölt, Associate

Helga szakterületei: Munkajog, Adatvédelem

Elérhetőség:

hdurst@deloittece.com

+36 (1) 428 6144

Szuh Vivienn

dr. Fekete Máté

Ügyvédjelölt, Associate

Máté szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

mfekete@deloittece.com

+36 (1) 428 6538

Fekete Máté

dr. Hajdú Viktor

Ügyvéd, Associate

Viktor szakterülete: Adóperes ügyek

Elérhetőség:

vhajdu@deloittece.com

+36 (1) 428 6234

dr. Harcos Mihály

dr. Mihalik Bence

Ügyvédjelölt, Associate

Bence szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor

Elérhetőség:

bmihalik@deloittece.com

+36 (1) 428 6543

Mihalik Bence

dr. Pék Nanetta

Ügyvédjelölt, Associate

Nanetta szakterületei: vállalati jog, fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

npek@deloittece.com

+36 1 428 6759

 

pek nanetta

dr. Pintér Zsolt

Ügyvédjelölt, Associate

Zsolt szakterületei: Ingatlanjog, Adatvédelem

Elérhetőség:

zpinter@deloittece.com

+36 (1) 428 6271

Pintér Zsolt

dr. Walter Viktória

Ügyvédjelölt, Associate

Viktória szakterületei: Peres ügyek

Elérhetőség:

vwalter@deloittece.com

+36 (1) 428 6146

Walter Viktória
Hasznosnak találta?