A Deloitte Legal Csapata

About us

A Deloitte Legal csapata

dr. Kövesdy Attila

Ügyvéd, Partner

Elérhetőség:

akovesdy@deloittece.com

+36 (1) 428 6800

dr. Göndöcz Péter

dr. Göndöcz Péter

Ügyvéd, Partner

Péter szakterületei: Társasági jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

pgondocz@deloittece.com

+36 (1) 428 6974

dr. Göndöcz Péter

dr. Baranyi Gábor

Ügyvéd, Partner

Gábor szakterülete: Deloitte Private

Elérhetőség:

gbaranyi@deloittece.com

+36 (1) 428 6846

dr. Baranyi Gábor

dr. Harcos Mihály

Ügyvéd, Partner

Mihály szakterülete: Adóperes ügyek

Elérhetőség:

mharcos@deloittece.com

+36 (1) 428 6472

dr. Harcos Mihály

dr. Orbán Zsombor

Ügyvéd, Partner

Zsombor szakterülete: Adatvédelem és technológia

Elérhetőség:

zorban@deloittece.com

+36 (1) 428 6800

Csider Magdolna

dr. Csider Magdolna

Ügyvéd, Partner Associate

Magdolna szakterülete: Ingatlanjog

Elérhetőség:

mcsider@deloittece.com

+36 (1) 428 6209

Csider Magdolna

dr. Szauter Ákos

Ügyvéd, Partner Associate

Ákos szakterületei: Társasági jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

aszauter@deloittece.com

+36 (1) 428 6645

dr. Szauter Ákos

dr. Al Sallami Linda

Ügyvéd, Senior Managing Associate

Linda szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor, Tőkepiaci szektor

Elérhetőség:

lalsallami@deloittece.com

+36 (1) 428 6226

Al Sallami Linda

dr. Bogdán Ágnes

Ügyvéd, Senior Managing Associate

Ágnes szakterületei: Energiajog

Elérhetőség:

agbogdan@deloittece.com

+36 (1) 428 6800

Al Sallami Linda

dr. Babus Gábor

Ügyvéd, Managing Associate

Gábor szakterülete: Ingatlanjog

Elérhetőség:

gbabus@deloittece.com

+36 (1) 428 6430

Babus Gábor

dr. Boross Ádám

Ügyvéd, Managing Associate

Ádám szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor

Elérhetőség:

aboross@deloittece.com

+36 (1) 428 6800

Al Sallami Linda

dr. Chiovini Márk

Ügyvéd, Managing Associate

Márk szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

mchiovini@deloittece.com

+36 (1) 428 6800

Al Sallami Linda

dr. Miks Anna

Ügyvéd, Managing Associate

Anna szakterületei: Versenyjog, Fogyasztóvédelem

Elérhetőség:

amiks@deloittece.com

+36 (1) 428 6546

Miks Anna

dr. Gál Brigitta

Ügyvéd, Managing Associate

Brigitta szakterületei: Adatvédelem, Munkajog

Elérhetőség:

bgal@deloittece.com

+36 (1) 211 7116

banczi lea

dr. Ramocsa Dávid

Ügyvéd, Managing Associate

Dávid szakterületei: Adóperes ügyek

Elérhetőség:

dramocsa@deloittece.com

+36 (1) 428 6800

banczi lea

dr. Balázsi Ákos

Ügyvéd, Senior Associate

Ákos szakterületei: Adóperes ügyek

Elérhetőség:

abalazsi@deloittece.com

+36 (1) 428 6800

Horváth Gergely

dr. Durst Helga

Ügyvéd, Senior Associate

Helga szakterületei: Munkajog, Adatvédelem

Elérhetőség:

hdurst@deloittece.com

+36 (1) 428 6144

Szuh Vivienn

dr. Fábián Albert

Ügyvéd, Manager

Albert szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

alfabian@deloittece.com

+36 (1) 428 6828

Walter Viktória

dr. Fekete Máté

Ügyvéd, Senior Associate

Máté szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

mfekete@deloittece.com

+36 (1) 428 6538

Fekete Máté

dr. Hajdú Viktor

Ügyvéd, Senior Associate

Viktor szakterülete: Adóperes ügyek

Elérhetőség:

vhajdu@deloittece.com

+36 (1) 428 6234

dr. Harcos Mihály

dr. Herce Zoltán

Ügyvéd, Senior Associate

Zoltán szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor

Elérhetőség:

zherce@deloittece.com

+36 (1) 428 6763

Al Sallami Linda

dr. Marjai Dorottya

Ügyvéd, Senior Associate

Dorottya szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

dmarjai@deloittece.com

+36 (1) 428 6833

 

pek nanetta

dr. Mihalik Bence

Ügyvéd, Senior Associate

Bence szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor, Tőkepiaci szektor

Elérhetőség:

bmihalik@deloittece.com

+36 (1) 428 6543

Mihalik Bence

dr. Nagy Dániel Attila

Ügyvéd, Senior Associate

Dániel szakterületei: Adatvédelem és technológia

Elérhetőség:

dnagy@deloittece.com

+36 (1) 428 6800

pek nanetta

dr. Pék Nanetta

Ügyvéd, Senior Associate

Nanetta szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások, Versenyjog, Fogyasztóvédelem

Elérhetőség:

npek@deloittece.com

+36 (1) 428 6759

 

pek nanetta

dr. Pintér Zsolt

Ügyvéd, Senior Associate

Zsolt szakterületei: Ingatlanjog, Adatvédelem

Elérhetőség:

zpinter@deloittece.com

+36 (1) 428 6271

Pintér Zsolt

dr. Séllyei Szabolcs

Ügyvéd, Senior Associate

Szabolcs szakterületei:  Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

ssellyei@deloittece.com

+36 (1) 428 6945

pek nanetta

dr. Takács Diána

Ügyvéd, Senior Associate

Diána szakterületei: Adóperes ügyek

Elérhetőség:

dtakacs@deloittece.com

+36 (1) 428 6911

Walter Viktória

dr. Albert Lili

Ügyvédjelölt, Associate

Lili szakterületei: Adatvédelem és technológia

Elérhetőség:

lialbert@deloittece.com

+36 (1) 428 6437

Horváth Gergely

dr. Dunka Sarolta

Ügyvédjelölt, Associate

Sarolta szakterületei: Adóperes ügyek

Elérhetőség:

sdunka@deloittece.com

+36 (1) 428 6148

Horváth Gergely

dr. Rideg Sára

Ügyvédjelölt, Associate

Sára szakterületei: BankszektorPénzintézeti szektor, Energiajog

Elérhetőség:

srideg@deloittece.com

+36 (1) 428 6144

Horváth Gergely

dr. Szalai Flóra

Ügyvédjelölt, Associate

Flóra szakterületei: Adatvédelem és technológia

Elérhetőség:

fszalai@deloittece.com

+36 (1) 428 6800

Mihalik Bence

dr. Varga Zita

Ügyvédjelölt, Associate

Zita szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor, Tőkepiaci szektor

Elérhetőség:

zvarga@deloittece.com

+36 (1) 428 6800

Mihalik Bence
Hasznosnak találta?