A Deloitte Legal Csapata

About us

A Deloitte Legal csapata

dr. Erdős Gábor

Irodavezető ügyvéd, Partner

Gábor szakterületei: Bankszektor, Ingatlanjog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

gerdos@deloittece.com

+36 (1) 428 6813

dr. Erdős Gábor

dr. Göndöcz Péter

Ügyvéd, Partner

Péter szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

pgondocz@deloittece.com

+36 (1) 428 6974

dr. Göndöcz Péter

dr. Gömöri Gábor

Ügyvéd, Partner Associate

Gábor szakterülete: Ingatlanjog

Elérhetőség

ggomori@deloittece.com

+36 (1) 428 6189

dr. Gömöri Gábor

dr. Baranyi Gábor

Ügyvéd, Partner Associate

Gábor szakterülete: Deloitte Private

Elérhetőség:

gbaranyi@deloittece.com

+36 (1) 428 6846

dr. Baranyi Gábor

dr. Harcos Mihály

Ügyvéd, Partner Associate

Mihály szakterülete: Adóperes ügyek

Elérhetőség:

mharcos@deloittece.com

+36 (1) 428 6472

dr. Harcos Mihály

dr. Bokor Luca

Ügyvéd, Partner Associate

Luca szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor

Elérhetőség:

lbokor@deloittece.com

+36 (1) 428 6207

dr. Bokor Luca

dr. Várszeghi Balázs

Ügyvéd, Partner Associate

Balázs szakterületei: Energiajog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

bvarszeghi@deloittece.com

+36 (1) 428 6313

Várszeghi Balázs

dr. Majoros Gábor

Ügyvéd, Managing Associate

Gábor szakterületei: Adatvédelem, Munkajog, Kereskedelmi jog

Elérhetőség:

gmajoros@deloittece.com

+36 (1) 428 6147

dr. Majoros Gábor

dr. Miks Anna

Alkalmazott ügyvéd, Managing Associate

Anna szakterületei: Versenyjog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

amiks@deloittece.com

+36 20 298 9582

Miks Anna

dr. Szauter Ákos

Ügyvéd, Managing Associate

Ákos szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

aszauter@deloittece.com

+36 (1) 428 6645

dr. Szauter Ákos

dr. Babus Gábor

Ügyvéd, Senior Associate

Gábor szakterülete: Ingatlanjog

Elérhetőség:

gbabus@deloittece.com

+36 (1) 428 6430

Babus Gábor

dr. Bánczi Lea

Ügyvéd, Senior Associate

Lea szakterületei: Adatvédelem, Kereskedelmi jog, Munkajog, Technológia Média és Telekommunikáció, EU Jog

Elérhetőség:

lbanczi@deloittece.com

+36 1 428 6369

banczi lea

dr. Bihari-Horváth Gyula

Ügyvéd, Senior Associate

Gyula szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor

Elérhetőség: 

gybiharihorvath@deloittece.com

+36 (1) 428 6261

Bihari-Horváth Gyula

dr. Kárpáti Dániel

Ügyvéd,  Senior Associate

Dániel szakterülete: Adatvédelem

Elérhetőség:

dkarpati@deloittece.com

+36 (1) 428 6506

Kárpáti Dániel

dr. Kreutzer Ádám

Ügyvéd, Senior Associate

Ádám szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

akreutzer@deloittece.com

+36 (1) 428 6828

Kreutzer Ádám

dr. Patyi Eszter

Ügyvéd, Senior Associate

Eszter szakterülete: Adóperes ügyek

Elérhetőség:

epatyi@deloittece.com

+36 (1) 428 6890

 

Patyi Eszter

dr. Al Sallami Linda

Ügyvéd, Senior Associate

Linda szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor

Elérhetőség:

lalsallami@deloittece.com

+36 (1) 428 6226

Al Sallami Linda

dr. Szuh Vivien

Ügyvéd, Senior Associate

Vivien szakterületei: Vállalati jog, Kereskedelmi jog, Munkajog

Elérhetőség:

vszuh@deloittece.com

+36 (1) 428 6675

Szuh Vivienn

dr. Fekete Máté

Ügyvédjelölt, Associate

Máté szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

mfekete@deloittece.com

+36 (1) 428 6538

Fekete Máté

dr. Horváth Gergely

Ügyvédjelölt, Associate

Gergely szakterületei: Energiajog, Vállalati jog

Elérhetőség:

gehorvath@deloittece.com

+36 (1) 428 6101

Horváth Gergely

dr. Koller Csenge

Ügyvédjelölt, Associate

Csenge szakterületei: Vállalati jog, Fúziók és felvásárlások

Elérhetőség:

ckoller@deloittece.com

+36 (1) 428 6522

Koller Csenge

dr. Környei Mátyás

Ügyvédjelölt, Associate

Mátyás szakterületei: Adatvédelem, Bankszektor, Pénzintézeti szektor

Elérhetőség:

mkornyei@deloittece.com

+36 1 428 6901

 

környei mátyás

dr. Lugosi Vivien

Ügyvédjelölt, Associate

Vivien szakterületei: Vállalati jog, Adatvédelem

Elérhetőség:

vlugosi@deloittece.com

+36 (1) 428 6544

Lugosi Vivien

dr. Mihalik Bence

Ügyvédjelölt, Associate

Bence szakterületei: Bankszektor, Pénzintézeti szektor

Elérhetőség:

bmihalik@deloittece.com

+36 (1) 428 6543

Mihalik Bence

dr. Pintér Zsolt

Ügyvédjelölt, Associate

Zsolt szakterületei: Ingatlanjog, Adatvédelem

Elérhetőség:

zpinter@deloittece.com

+36 (1) 428 6271

Pintér Zsolt

dr. Szabó Fruzsina

Ügyvédjelölt, Associate

Fruzsina szakterületei: Adatvédelem, Kereskedelmi jog, Munkajog

Elérhetőség:

fszabo@deloittece.com

+36 (1) 428 6537

Szabó Fruzsina

dr. Selymes Ádám

Ügyvédjelölt, Associate

Ádám szakterületei: Bankszektor, Adatvédelem

aselymes@deloittece.com

+36 (1) 428 6484

Selymes Ádám

dr. Walter Viktória

Ügyvédjelölt, Associate

Viktória szakterületei: Bankszektor, Adóperes ügyek

Elérhetőség:

vwalter@deloittece.com

+36 (1) 428 6146

Walter Viktória
Hasznosnak találta?