O nás

Naši právníci

Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář

Partneři

Martin Bohuslav

Vedoucí partner | Advokát

Nemovitosti, ICT/TMT

mbohuslav@deloittece.com | +420 724 583 971

Prohlédnout profil >

Jan Spáčil

Vedoucí partner | Advokát

M&A, Corporate

jspacil@deloittece.com | +420 603 485 125

Prohlédnout profil >

Vladimír Ambruz

Partner | Advokát

M&A, Corporate, Nemovitosti

vambruz@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Hanka Gawlasová

Partner | Advokát

ICT/TMT

hgawlasova@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Ludvík Juřička

Partner | Advokát

Commercial, Private Clients

ljuricka@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Olga Kaizar

Partner | Advokát

Právo nemovitostí & stavebních projektů, Environmentální právo

okaizar@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Jaroslava Kračúnová

Partnerka | Advokáta

Business Integrity

jkracunova@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Jan Procházka

Partner | Advokát

Bankovnictví & finance, Pracovní právo

jprochazka@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Jiřina Procházková

Partner | Advokát

Daňová litigace, Regulace

jprochazkova@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Petr Suchý

Partner | Advokát

Restrukturalizace a insolvence, M&A, Korporátní právo

psuchy@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Senior Managing Associate 

Michal Buchta

Senior Managing Associate | Advokát

Restrukturalizace a insolvence, M&A

mbuchta@deloittece.com 

Prohlédnout profil >

Alena Wágner Dugová

Senior Managing Associate | Daňový poradce

Daňová litigace

adugova@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Tereza Davidová

Senior Managing Associate | Advokát

Bankovnictví a finance

tdavidova@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Ondřej Chmela

Senior Managing Associate | Advokát

Commercial, Regulace

ochmela@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Ján Kuklinca

Senior Managing Associate | Advokát

Digitální právo

jkuklinca@deloittece.com

Prohlédnout profil >

David Šimek

Senior Managing Associate | Advokát

M&A, Corporate Law

dsimek@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Daniel Vitouš

Senior Managing Associate | Advokát

M&A, Corporate Law

dvitous@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Managing Associate 

Martin Černý

Managing Associate | Advokát

Daňová litigace

mcerny@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Vuk Djukič

Managing Associate | Advokát

Commercial, ICT/TMT

vdjukic@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Roman Fabiánek

Managing Associate | Advokát

M&A, Corporate Law

rfabianek@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Petr Graca

Managing Associate | Advokát

Business Integrity

pgraca@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Lukáš Holub

Managing Associate | Advokát

Digitální právo

lholub@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Martina Jeklová

Managing Associate | Advokát

Corporate Law, Commercial law

mjeklova@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Lenka Losenická

Managing Associate | Advokát

Commercial Law, M&A, Corporate Law

llosenicka@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Martin Mintora

Managing Associate | Advokát

Právo nemovitostí & stavebních projektů

mmintora@deloittece.com

Prohlédnout profil >

David Neumahr

Managing Associate | Advokát

M&A, Corporate Law, Banking & finance

dneumahr@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Petra Schneiderová

Managing Associate | Advokát

Labour Law

pschneiderova@deloittece.com

Prohlédnout profil >

David Sýkora

Managing Associate | Advokát

ICT/TMT,  M&A, Corporate Law

dsykora@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Petra Věžníková

Managing Associate | Advokát

Digital Law

pveznikova@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Senior Associate 

Václav Bělohoubek

Senior Associate | Advokát

Labour Law

vbelohoubek@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Edita Bolková 

Senior Associate | Advokát

ICT/TMT,  M&A, Corporate Law

ebolkova@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Michaela Čejková

Senior Associate | Advokát

ICT/TMT

mcejkova@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Kateřina Devlin

Senior Associate | Advokát

Tax litigation

kdevlin@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Kryštof Dosoudil

Senior Associate | Advokát

Real Estate & Construction law

kdosoudil@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Monika Dubská

Senior Associate | Advokát

M&A, Corporate

mdubska@deloittece.com 

Prohlédnout profil >

Jana Havlíčková

Senior Associate | Advokát

Banking & Finance

jhavlickova@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Tereza Homa

Senior Associate | Advokát

Daňová litigace

thoma@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Michaela Kaňková

Senior Associate | Advokát

Business Integrity

mkankova@deloittece.com 

Prohlédnout profil >

Matěj Konečný

Senior Associate | Advokát

Commercial Law, M&A, Corporate Law

mkonecny@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Colette Šinská

Senior Associate | Advokát

Environmental Law 

csinska@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Klára Veverková

Senior Associate | Advokát

Real Estate & Construction law

kveverkova@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Associate 

Mariana Barčáková

Advokátní koncipient

Fúze a akvizice, obchodní společnosti

mbarcakova@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Jana Hajdučková

Advokátní koncipient

Bankovnictví & Finance

jhajduckova@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Barbora Hodačová

Advokátní koncipient

Commercial Law

bhodacova@deloittece.com 

Prohlédnout profil >

Lukáš Kádě

Advokátní koncipient

M&A, Corporate Law

lkade@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Štěpán Kaluha

Advokátní koncipient

Bankovnictví & Finance

stkaluha@deloittece.com 

Prohlédnout profil >

Anna Kolodrubcová

Advokátní koncipient

M&A

akolodrubcova@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Tomáš Kolouch

Advokátní koncipient

Digital

tkolouch@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Petr Mik

Advokátní koncipient

ICT/TMT

pemik@deloittece.com

Prohlédnout profil >

Považujete tyto informace za užitečné?